Návšteva múzea spamu

v roku 2014 a ja som sa nachádzal cez Minnesotu, na ceste do Walnut Grove, Pipestone National Monument a nakoniec Sioux Falls v Južnej Dakote.

Zastávka v Austine v Minnesote, aby sme navštívili kultové múzeum Spam®, bolo nejaký čas na mojom zozname vedier, a tak som vytiahol diaľnicu, aby som videl príťažlivosť v reálnom živote.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Austine v Minnesote od tradičných hotelov po prenájom súkromných dovoleniek prostredníctvom Stay22.com:

Poznámka: Múzeum spamu bolo zatvorené mesiac po mojej návšteve a znovu sa otvorí v roku 2016 na novom mieste v centre mesta Austin. Stále však môžete navštíviť obchod s spamom a nakupovať pre všetok váš tovar na mäso.

Fotografie nižšie: SPAM SPAM plný tričiek, klobúkov, kníh receptov a ďalších suvenírov.

Nie som si istý, či sa niektorá z týchto atrakcií prenesie do nového a vylepšeného múzea, ale naučil som sa pár vecí o:

Ako sa výrobok vyrába (pozri fotografiu Bad Hair nižšie): 2. Tam, kde je produkt dodávaný a konzumovaný – ak ste niekedy navštívili Havaj, možno ste videli spam v ponuke, pretože štát Tichého ostrova Ocean Island je číslo jedna Spotrebiteľ spamu na celom svete.

Alebo, 3. Možno nejaké divadlo spamu? Múzeum je super zábavným miestom na fotografovanie turistických fotografií a kúpu suveníru.

Ak navštívite, plánujte stráviť niekoľko hodín úplným skúmaním múzea a exponátov. Spomínam si na nominálny vstupný poplatok, ale nemôžem vám povedať, čo sme presne zaplatili.

Je pravdepodobné, že niekto bude vonku so vzorkami jedla a môžete vyskúšať nejaký spam sami.

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Pútnika Little House: Walnut Grove do Mankato, Minnesotawhile, ktorá jazdila cez južnú Minnesotu pred niekoľkými rokmi, som si uvedomil, že sme v srdci Laury Ingalls Wilder Country. Priekopnícka autorka preslávená Little House v televíznom seriáli Prairie Laura Ingalls Wilder žila počas svojho života v Iowe, Minnesote, Kansase, Missouri, Južnej Dakote a Wisconsine. …
10. februára 2016 v „Epic Road Trips“

Čo robiť v Minneapolise a St. Paul s deťmi Twin Cities takmer šesť rokov, sme cestovali do všetkých kútov Minneapolis/St. Paul na hľadanie zábavy priateľskej k deťom. Hľa, naše výbery pre Minneapolis Metro s deťmi v ťahu!
30. marca 2011 v „Veľkých mestách“

Posledným trendom v rodinnej dovolenke je geocaching na ceste. Choďte na vacachen s výletmi do rodín v najväčšom honbere high-tech pokladnici v krajine.
11. júna 2010 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 5 najlepších vecí, ktoré sa môžete vystupovať v Dugi Otok v Chorvátsku [s navrhovanými zájazdmi]
Next post Štyri nápady na plánovanie výletu na pretekársky výlet so svojím teenagerom