Štyri nápady na plánovanie výletu na pretekársky výlet so svojím teenagerom

premýšľajú o výlete s tínedžerom, ale nie ste si celkom istí, ako ho predať? Ako dobre viete, predstavenie akéhokoľvek rodinného času na mladistvého, ktorý začína presadzovať svoju nezávislosť, môže byť výzvou. Ale to len naznačuje, že budete musieť myslieť oveľa viac kreatívnejšie a naplánovať výlet, ktorému váš dospievajúci nemôže odolať. Veľa novo razených motoristov je zamilovaných so všetkým, čo sa dá urobiť s cestou-autá, preteká a jazda-čo naznačuje, že výlet s témou závodov je najlepšou voľbou. Tu sú štyri nápady na plánovanie výletu, ktorý bude mať váš dospievajúci vložiť pedál k kovu a rýchlosť smerom k otvorenej ceste.

Zapojte ich skôr

Bez ohľadu na to, aký druh výletu plánujete, rozhodujúcou pre dospievajúcu nákup je zapojiť sa do plánovania. Čím oveľa viac vstupov má vaše dieťa vopred, tým menej bude pravdepodobné, že sa budú sťažovať neskôr. Choďte nad rámec len ich požiadajte o cieľové nápady a nechajte im pomôcť s vykresľovaním najazdených kilometrov, skúmaním ubytovania, nájdením najchladnejších orientačných bodov súvisiacich s rasou atď. Hovorte technickým jazykom svojho tínedžerstva stiahnutím aplikácie na rozpočet Trail, aby ste predpovedali a sledovali rozpočet na cestu.

Láka svojho tínedžera najlepšou jazdou

V mini-van by sa javil ako hlúpy výlet s tematikou závodu. Najlepšie auto pre tento druh dobrodružstva je auto, ktoré by mohlo držať krok s svalovými automobilmi na drag track. Chevy Camaro zapadá do Bill s výkonným turbo štvorvalcom ako základným motorom a výkonom svetového športového automobilu. Navyše, Camaro je dodávaný s relatívne malými identifikáciami ceny a je účinný na palivo, čo vám zanechá peniaze, ktoré môžete minúť za skúsenosti.

Vidieť a robiť úžasné veci

Existuje veľa skvelých závodných miest a aktivít, vďaka ktorým sa váš výlet stane dovolenkou. Tu je niekoľko nápadov, ako vás začať:

Choďte na preteky. Ak sa chystáte na výlet na preteky, musíte absolútne navštíviť závod. Thrillist vymenovaný za kalifornskú závodnú dráhu Mazda Raceway Laguna Seca America’s Best Race Track a musí byť tiež na vrchole vášho zoznamu. Ale bez ohľadu na to, v ktorej časti krajiny navštevujete, je tu hodná cestná cesta-od Lime Rock Park v Connecticute po Barber Motorsports Park v Alabame po Indianapolis Motor Speedway.

Zaregistrujte sa v hnacej škole. Čo je oveľa vzrušujúcejšie, ako si užívať autá priblíženie okolo trate? Priblíženie sa okolo trate sami. Frank Hawley Drag Racing School v Gainesville na Floride ukáže vám a vášmu dospievajúcim, ako ísť z 0 na 60 za tri sekundy. V Venture v Kalifornii, v Cory Kruseman Sprint Car & Midget Driving School, sa môžete naučiť riadiť jedno autá Sprint okolo špinavej dráhy. BRIDGESTONE ZIMNÁ VÝKONNÁ ŠKOLA V STEARMÁRNEJ SPRÁNKY, COLORADO dáva študentom, ako jazdiť v extrémnych podmienkach zimného obdobia.

Riadiť backroads. Urobte z jazdeckej časti výletu oveľa viac ako len spôsob, ako sa dostať medzi dva body tým, že plavíte niektoré z najlepších jazdných ciest v USA. V Severnej Karolíne a Virgínii budete milovať krivky chvosta draka, diablovho schodiska a Blue Ridge Parkway. V Kalifornii bude váš nový motorista nadšený výhľadom na štátnu cestu 1.

Plán na prestoje

Pri plánovaní všetkých týchto skvelých aktivít sa snažte pamätať na to, že váš tínedžer je, tínedžer. Na rozdiel od mladších detí, dospievajúci nepotrebujú alebo nechcú mať svoje dni úplne naplnené aktivitou. Ak strávite jeden deň vykonávaním veľkej aktivity, možno budete nasledovať niekoľko hodín nasledujúce ráno, ale potom zvyšok dňa nechajte otvorený na spánok, čas sám alebo leňografovanie okolo bazéna.

Súvisiaci

Top 10: Najlepšie webové stránky výletov na cestách je na nás a veľa ľudí používa cestovné webové stránky a blogy na plánovanie letných prázdnin. Aj keď sa snažíme, aby sme odporučili širokú škálu rodinných destinácií, reštaurácií, parkov, festivalov a ubytovania, vieme, že veľa ďalších cestovných webových stránok sa usiluje k rovnakému cieľu. V skutočnosti sme …
27. mája 2016 v „Top 10“

Ako vyťažiť maximum z každej cesty, keď cestujete so svojou rodinou, je ľahké sa cítiť, akoby ste nikdy nechceli, aby výlet skončil. Či už to naznačuje vzrušenie z výletu, zabránilo vaše deti, aby sa hádali na zadnom sedadle, alebo si vychutnajte v každom okamihu dobrodružstva. Výsledkom je – môžete …
30. marca 2021 v „Post hostí“

Príspevok pre hostí: Cestovanie s Tweens a Early Teenson na bežeckom výlete s takmer dospievajúcim, našimi priateľmi Tempo a Kyeli ponúkajú svoje odporúčania na úspech dovolenky s Tweens a mladším dospievajúcim.
14. februára 2011 v „Post hostí“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Návšteva múzea spamu
Next post AK Monthly Rekapitulácia: Október 2014