Sme späť v Sydney … ale nie dlho!

Je vynikajúce presne, ako rýchlo sa môže telo a myseľ zotaviť. Vrátili sme sa v Austrálii už niekoľko dní po legendárnom a pozoruhodnom výlete do Južnej Afriky, ako aj teraz sme znova preč!

Tentokrát smerujeme k špecifikáciám, aby sme skontrolovali novú letovú službu spoločnosti Class Class, aby sme si pozreli oveľa viac USA, ako aj dohnali niektorých drahých kamarátov, ktorých sme nevideli ďaleko rovnako dlho.

Ale aj keď sme sa snažili prekonať naše lietadlo, ako aj vyčerpanie cestovania prakticky 30 000 km za deväť dní, upadli sme do FOMO.

Vďaka veciam, ako je nový zavedenie koláže medzi dvoma z našich preferovaných kancelárskych potrieb, ako aj značkami profesionálnych fotografov, ako aj novým nápadom na parfumy, ktoré sa začínajú v jednom z najlepších Sydneyho hotelov – so zmiešanými nápojmi na strešnej tyčinke programu – presne ako by sme mohli potenciálne potenciálne potenciálne zostať doma?

Dúfame, že sa tešíte z tohto rýchleho domáceho chytania. Na zdravie – Jim a Christina XX

Len hodiny po tom, čo náš let pristál späť v Sydney (spánok sa cítil ako žmurknutie!) A keď prechádzam cez most na sever pre mimoriadne špeciálneho priateľa.

Miláčik Emma z Emmy Kate Co tiež odletel z Nového Zélandu, aby odhalil vynikajúce nové partnerstvo s fotografom Gemmou Peanut.

Pre túto špeciálnu udalosť som zamieril do Fernery v Mosman.

Vedľajšia poznámka – Aké prekvapenie je Fernery! Skryté nad Mosmanovým klubom, vyžadujete indikáciu v štýle RSL a potom si vyberte výťah rovnako ako strecha a objavíte tieto rozsiahle výhľady do mesta.

K dispozícii je bar plný závesných rastlín, ako aj elegantne vyzerajúca reštaurácia.

Ale späť na spustenie, vidíte radosť z oboch našich tvárí? Som tak nadšený, že môžem nájsť, ako aj podporovať môjho priateľa. Bola to aj metóda, pretože sme sa navzájom videli, rovnako ako to, čo musíme dohnať. Nakoniec však musím nechať Emmu vrátiť sa k základnému oznámeniu.

Takmer rok vo výrobe tieto dve kreatívy vložili svoje srdcia do vymýšľania najbláznivejšej knihy dieťaťa.

Dokonca to nazýva „detská kniha“ zakrýva skutočnú nádheru tohto denníka. Plný nádherného skriptu Emmy, ako aj ručne maľovaných ilustrácií (vrátane svetovej mapy, ako aj stromov pre domácnosť), je bitový denník Dreamer Journal tiež v nádhernej škatuli, vďaka čomu je skutočná pamiatka pokladu.

Gemma vyvinula materiál tak dokonale, veril, že každá pamäť, ktorá sa má zdieľať, a uľahčuje celkovo, aby sa zabezpečilo, že ho môže ľahko vyplniť akýkoľvek typ hektického rodiča.

The Bit Dreamer Journal je teraz na vrchole môjho zoznamu pre dojčenskú sprchu, ktorý som už kúpil pre svojho priateľa.

Určite verím, že si to vyžaduje, aby ste si to kúpili pre nových rodičov vo vašom živote, takže kliknite priamo sem a zakúpte si trochu knihy Dreamer.

Dnes popoludní som v Hyatt Regency, aby som uspokojil mimoriadne inšpiratívnu ženu.

Už ste niekedy upadli pre značku od jej zakladateľa? Johanna Monange z Fragrance Home Maison 21G má úžasnú prítomnosť, ako aj počuť jej víziu demokratizácie personalizovaného parfumu, ktorý ma zavrčal.

Keď ukážem Johanne, že na špeciálnych výletoch nosím inú vôňu, Johanna mi uchopí ruku – chápe, že som pochopil silu vône spomienok.

Zdá sa, že máte na pamäti iba 5% toho, čo vidíte, ale 35% toho, čo cítite. Navrhujem už nevesty Vyberte vôňu na deň svadobných podujatí a teraz som to predĺžil aj na špeciálne sviatky.

Zadanie nového obchodu Maison 21G v Hyatt Regency je zmyslová skúsenosť.

Vytvorenie prispôsobenej vône je zvyčajne neuveriteľne náročné a nesmierne drahé. Spočiatku, keď som si sadol pri tomto kolese vôní, cítim sa trochu ohromený a nie som si istý, kde začať.

Ale Maison 21G zjednodušil celý proces a tiež zveríte svojmu zreteľnému eau de parfum iba za 70 dolárov.

Najprv celkovo kvíz s krátkym znakom, ako aj z toho váš profil navrhuje tri recepty, ktoré môžete vyskúšať. Testujete ich, ako aj akýkoľvek typ ďalších, ktoré vyhovujú vašej nálade.

Po výbere svojej kombinácie (existuje viac ako 800 možností), pozeráte sa, že vôňa je zmiešaná v tomto zlatom zariadení v obchode. Potom je možné fľašu prispôsobiť vytlačenú, aby sa zabezpečilo, že nikto iný nemôže mať presne ten istý parfém.

Skúsenosti s výrobou mojej vône sú také krásne, ako aj ja sa chcem vrátiť s domácnosťou a kamarátmi, aby pre nich urobili špeciálny darček. Prispôsobené Maison 21G by bolo nádherným zážitkom alebo darčekom pre svadobné večierky.

V strešnom bare Hyatt Regency’s Zephyr, ktorý má vynikajúci výhľad na prístav Darling, ako aj západnú škálu prístavu Sydney, sa zavedie oslava pre Maison 21G.

Je to ideálny večer pre oslavu a zdá sa, že bude tiež krásnym západom slnka.

Tím v spoločnosti Zephyr vytvoril súbor mixu podpisuEd Drinks – zmyslová letná zbierka – na výber zvodnej rozmanitosti parfumov Johanna Monange. Existujú štyri zmiešané nápoje, ktoré spárujú so štyrmi vôňami Maison 21G, ktoré majú kúpiť priamo tu za 55 dolárov za nápoj, ako aj 25 ml parfumové fufy.

Strešný vzduch-zmiešaný nápoj vpred s trstinovým sirupom, limetkovú šťavu a penu Aquafaba je spárované s magnetickým myrr-aromatickým, sviežim a zmyselným.

Raspberry Skyline je zmes vodky, maliny, ako aj ananásu a slúži ako martini. Tento nápoj je spárovaný s malinovým vykúpením Johanny, úžasnou a ovocnou vôňou s náznakom ananásu.

Royal Passionfruit Mojito je s Zephyrovým vlastným vanilkovým rumu, mätou, Parlamentom Pyré a sirupom, ako aj so sódou. Toto si vyberie sladkú hypnotickú vanilkovú Venuši.

Ocean Breeze je svetlý, farebný zmiešaný nápoj využívajúci Zephyrsky podpisový gin, modrý kuraçao, čerstvá bazalka aj vápno, ako aj preliate sódy z granátového jablka. Je k dispozícii v sklene vermút, ktorý je oprášený zlatom! Parfumový partner tohto nápoja je Sage Supreme, čerstvá, jemná vôňa.

Zbierka zmyslového leta je ponúkaná v spoločnosti Zephyr od októbra 2019 do roku 2020.

Dúfame, že ste sa s týmto rýchlym doháňaním potešili. Nabudúce, keď vás uvidíme, budeme v štáte!

Na zdravie – Jim a Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 5 vecí, ktoré musíte vystupovať v Benátkach v Taliansku
Next post Coquun – Heritage lovca