Christopher Dodge House: Jeden z mála historických B & B v Providence, Rhode Island

Hovoria „choďte veľký alebo choďte domov“. Tentokrát na túto cestu hovorím: „Choď veľký a potom choďte domov“? Bola to pozoruhodná cesta z pobaltských štátov k prekročeniu polárneho kruhu a videnia severných svetiel na 3 po sebe idúce noci v Nórsku. Nakoniec som dokončil svoju cestu 100 krajín a pre mňa to bolo viac ako dosť a zatiaľ sa chcem len sústrediť na náš manželský život a náš plachetnicu. Je čas ísť domov ♡

Z Nórska sme smerovali späť do USA, kde sme v súčasnosti založené. Lietali sme z Londýna do Providence na ostrove Rhode Island na prenocovanie, kým chytíme let do Miami. Toto je posledná zima, ktorú budeme mať tento rok, a my sa vrátime do našich teplých a slnečných kľúčov na Floride, takže sme z toho museli vyťažiť maximum?

Zostali sme v Christopher Dodge House, krásnej luxusnej posteli a raňajkách v historickom talianskom kaštieli 1858. Bol úplne obnovený a premenený na tento ohromujúci hotel. Je to ako pobyt v historickom dome, múzeu a butikovom luxusnom hoteli v jednom, ale so všetkými osobnými dotykmi postele a raňajok. Christopher Dodge House je jedným z mála malých luxusných lôžok a raňajok v Providence, Rhode Island ♡

Obsah

Dôvody, prečo by ste mali zostať v dome Christopher Dodge
Izby v dome Christopher Dodge
Zariadenia v dome Christopher Dodge
Vodca
FAQ: Často kladené otázky o dome Christophera Dodge

Dôvody, prečo by ste mali zostať v dome Christopher Dodge

1. Je to historický kaštieľ- je uvedený v Národnom registri historických miest a nie je príliš často, že v jednom môžete spať?

2. Nie je to prenasledované!- Napriek tomu, že je panstvá 1858, kaštieľ nie je vôbec prenasledovaný. Necítili sme sa ani nevidel nič čudné po celú dobu, keď sme tam boli. Boli sme len teplí, pohodlní a šťastní?

3. Kontinentálne raňajky sú dobré- majú základné raňajky, ktoré sú zvyčajne granola, jogurt, ovsené vločky, vajcia na tvrdo varené vajcia, košík na chlieb (na toasting) a domáce pečivo. Zahrnuté sú aj šťava, mlieko, čaj a káva. Nie je to vôbec zlé!

4. Majú bezplatné občerstvenie 24/7- Majú domáce a čerstvo upečené sušienky, pečivo, čerstvé popcorn a dobroty dostupné v niekoľkých oblastiach hostinca. Zahŕňa tiež čerstvú kávu, čaj a horúce čokoládové struky. Yum!

5. Majú mini obchodný obchod- ponúka studené sódy, fľaškovú vodu a rôzne občerstvenie a cukrovinky. Nezabudnite priniesť presnú sumu, pretože tam nikto nebude, aby vám zmenil. Stačí nechať svoju platbu v podnikoch a je dobré ísť?

6. Má veľmi dobré hodnotenie- Overené klienti ho hodnotili ako 9.1 na Booking.com, 8.8 v hotels.com a 8.3 v Agode. Wow!

Izby v dome Christopher Dodge

V tomto krásnom 3-poschodovom tehlovom talianskom historickom kaštieli je ohromujúci 14-izbový stropy s 11 stôp, mramorový krb, ozdobené lišty omietky, veľa originálnych plechov a drevené podlahy, ktoré sú veľmi dobre udržiavané.

Všetky izby majú vlastné kúpeľne plné mydiel a šampónov od spoločnosti Gilchrist & Soames a sú vybavené pracovnými stolmi, Wi-Fi a starou káblovou TV (ktorá dokonale funguje!) Na dokončenie historického zážitku. Obrovské 4-post lôžko je veľmi pohodlné a hrubé s luxusnými stearnmi a matracmi. Všimli sme si, že plachty sú smiešne mäkké a očividne sú hrdé, že majú najjemnejšie plachty. Cítili sme sa, akoby spali na oblakoch haha.

Ako už bolo spomenuté, majú iba 14 izieb a sme skutočne radi, že máme jednu z najlepších! Štúdia je obklopená sklenenými panelmi. K dispozícii je tiež obrovské okno, ktoré umožňuje prichádzať veľa svetla. Nie je tu ohrievač, ale páni, existuje mramorový krb, ktorý nás udržal v teple vo dne iv noci. Celý čas som bol len pri krbe. K dispozícii je tiež pohodlná stolička na čítanie, ktoré miloval Jonathan?

Zariadenia v dome Christopher Dodge

Zlievárne Sports Medicine & Fitness Center-Len 5 minút chôdze od hostinca je toto fitnescentrum s špičkovým vybavením, vysokými stropmi, oknami Palladian a exponovanými tehlovými stenami. K dispozícii sú sprchy, čerstvé občerstvenie a nápoje. Každý hosť v hostinci dostane bezplatný prístup, takže nezabudnite dostať svoje prihrávky na recepcii?

Vodca

Vďaka svojej vynikajúcej polohe sa nikdy nenašiel nudiť sa v tomto hostinci!

Brown University- iba 1,4 km od The Inn je táto prestížna univerzita. Snívalo sa mi, že som tu študoval predtým, keď som bol ešte v UNI. Dobrá vec, že sen sa splnil, aj keď som bol tu ako turista! : P Univerzitné areály je krásne a architektúra je jednoducho úžasnáa jedinečné. Je to pekné miesto na pokojnú prechádzku, najmä keď je v poriadku počasie?

Providence Place Mall- Ak chcete nakupovať, nakupovať, chytiť film a bavte sa, potom by ste mali radšej ísť do tohto obchodného centra, ktorý je menej ako kilometer.

Múzeum umenia dizajnu Rhode Island- Múzeum Risd Múzeum sleduje históriu umenia od staroveku po súčasnosti prostredníctvom zbierky viac ako 100 000 umeleckých diel vo všetkých médiách zo všetkých kultúr umiestnených v 5 budovách. Ak máte radi umenie (alebo aj keď nie), potom je to návšteva! Budete milovať každý kútik tejto galérie!

La Gondola- la Gondola poskytuje jazdy gondoly pozdĺž riek Woonasquatucket a Providence vo Water Place Park. Budete mať pocit, že ste v Taliansku, keď ste sa pustili do tejto gondoly a gondoliery spievali v perfektnej taliančine! Vezmite si svoju obľúbenú fľašu vína a radšej by vám poskytli pohár na ľad a poháre na víno?

Benefit Street- pre scénické prechádzky a veľa histórie, choďte po tejto ulici a pochopte, prečo sa nazýva „míľa histórie“. Zahŕňa domy a podniky z koloniálnej a viktoriánskej éry. K dispozícii sú sprievodné a vlastné prehliadky.

FAQ: Často kladené otázky o dome Christophera Dodge

1. Koľko stojí miera izieb v dome Christopher Dodge?

Skontrolujte najnovšie ceny izieb na webových stránkach hotela, Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Expedia, TripAdvisor a Hotels.com.

2. Aký je čas registrácie a check-out?

Čas registrácie je 15:00 a čas odhlásenia je 11:00.

3. Existuje Wi-Fi?

Áno, bezplatné Wi-Fi je k dispozícii!

4. Je fajčenie povolené?

Nie. Ale je tu vonkajšia terasa s priestorom na sedenie, kde môžete fajčiť.

5. Sú domáce zvieratá povolené?

Domáce zvieratá nie sú povolené.

6. Sú deti bezplatné?

Jedno dieťa do 12 rokov/o zostáva bezplatne, keď používajú existujúce postele.

7. Chcem prekvapiť svoju manželku/manžela/partnera, môžem ich požiadať, aby pre mňa robili veci?

Áno! Môžete využiť ich romantický útek, chuť prozreteľnosti, päťhviezdičkovú kombináciu a sezónny balíček, kde zvyčajne obsahuje fľašu vynikajúcich vín, kvety a čokolády v balení.

8. Majú parkovacie miesto?

Nič. Ponúkajú však bezplatné parkovisko mimo ulice.

POZNÁMKA: Náš pobyt v Christopher Dodge House bol sponzorovaný, ale buďte si istí, že všetok môj názor na to, aký krásny je tento panstvo, sú všetky moje vlastné?

Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 Úžasné veci, ktoré môžete robiť v Baltimore, USA @biteofculture
Next post 10 Úžasné destinácie v Anglicku, Spojené kráľovstvo, aby ste sa dostali na kajaku