Geocaching v Oregon Garden

skryté v celom 80-ACRE, ako aj viac ako 20 akademických, ako aj špeciálnych záhrad, ktoré tvoria záhradu Oregon v Silvertone, je 10 verejných, ako aj 20 osobných geocachov. GeoCachers, ktorý bol vyrobený ako podujatie na získavanie finančných prostriedkov na podporu projektu mapovania GPS Garden, sú pozvaní, aby objavili všetkých tridsať cachí počas záhradných hodín.

Preskúmajte Hobit Home v detskej záhrade

Na objavenie 10 verejných vyrovnávacích pamätí, ako aj hostia sú potrební na zaplatenie ďalších 10 dolárov za súradnice 20 osobných vyrovnávacích pamätí, je potrebné upozorniť na vstup. Jednotky GPS sa ponúkajú, aby si požičiavali v návštevníckom centre a/alebo na recepcii strediska Oregon Garden Resort na základe princípu „kto skôr príde“.

Nájdite mikro vyrovnávaciu pamäť skrytú kurčatami v Garden Silverton Market Garden.

GeoCachers, ktorý v súčasnosti vyprší, môže očakávať, že nový geocachingový pas beh v spojení s 15. výročím podujatia Oregon Garden Resort, ktorý sa začína 3. júla 2016. Pätnásť nových geocachov bude zahŕňať slávnostný pas, ako aj dokončené pasy, sa doteraz dostane do kresby TO-BE odhalili ceny (tento príbeh aktualizujeme, keď budú podrobnosti k dispozícii).

Bicyclists Coin s vodnou záhradou za súmraku.

Medzitým sú GeoCachers vítaní, že využívajú špeciálny vstupný kupón 2 USD, ktorý sa odovzdá na geocaching.com ako obrázok v rámci existujúcich 10 verejných vyrovnávacích pamätí od júna.

Je potrebné poznamenať, že všetky geocache skryté vo vnútri záhrady Oregon sú prístupné z chodníkov pre chodcov (nevyžaduje sa vyliezť do kvetinových záhonov alebo bushwack svoj vlastný geo-tráv). Metódy Cito sú motivované a ocenené. Viac informácií o geocachingu v Oregon Garden nájdete tu.

Vychutnajte si rozsiahly výhľad na záhradu Oregon z letoviska Oregon Garden.

Ak prichádzate do Silvertonu z diaľky alebo na špeciálnu príležitosť, premýšľajte o pobyte v Oregon Garden Resort, 103-izbovom hoteli s kúpeľmi, reštauráciou a salónikom Večerné predjedlá, fľaša domáceho vína, nočný pobyt, raňajky pre dva, ako aj vstup do záhrady v Oregone. Ceny sa v pracovné dni pohybujú 109 dolárov a cez víkendy 159 dolárov.

PIN pre neskôr:

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Geocaching na dovolenke Posledným vzorom v domácom dovolenke je geocaching na ceste. Cestné výlety do domácností sú stále na Vacachen a hrajú sa v najväčšom honbere high-tech Treasure Hunt v krajine.
12. september 2010 v „Geocaching“

Preskúmajte S’more: GeoCaching v Ohiu Špecifikuje Parksa Custom začatie pri geocachingu na cestách, ako aj na dovolenkách pre domácnosť, náš tím sa spojil s dátami posadnutými vacchenermi ™ po celom svete-komplikuje 19 špecifikácií ako aj jednej osamelej krajiny k štatistikám Stránka v našom tímovom profile na geocaching.com. Zakaždým, keď urobíme nový objav v novom stave,…
30. september 2011 v „Geocaching“

Činnosti týkajúce sa rodiny v Roseburgu, Oregonfall je krásny čas na online v špecifikácii Oregonu, ako aj o zorganizovaní výletu do Roseburgu, susedstva asi 20 000 ľudí žijúcich na polceste medzi Eugene a Medfordom. Počasie bolo perfektné úplne prvý víkend v októbri, ako sme šťastní, že sme preskúmali destinácie na jeseň, ako aj veterné vedľajšie cesty …
11. januára 2016 v „Oregon“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Kampot: Chcem fľašovať toto mesto a piť ho.
Next post 5 najlepších vecí, ktoré sa môžete vystupovať v Dugi Otok v Chorvátsku [s navrhovanými zájazdmi]