45 Funny, úprimné, nezabudnuteľné cestovné príbehy

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Rozprávam cestovné príbehy pre živobytie. Robím to preto, že nemôžem rozprávať cestovné príbehy – každý zážitok, ktorý mám, je tvarovaný v okamihu a čaká v očakávaní vystreliť z mojich dosahov dosahu dosahu dosahu dosahu dosahu dosahu dosiek dosahu dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu dosiek dosahu koneropráv. Prázku.

A žijem, aby som zdieľal tieto príbehy s publikom. Ako ľudia sme ťažko zapojení, aby sme boli ovplyvnení rozprávaním príbehov, a mám pocit, že príbehy sú tým, čo inšpirujú ľudí, aby si skutočne rezervovali výlet.

Aby som bol úprimný, presvedčivé príbehy sú to, čo dnes z väčšiny blogov cestovných blogov chýba, kde väčšinu obsahu tvoria príspevky na plánovanie cestovného ruchu SEO.

Máme toľko skvelých cestovných príbehov. Nehovoríme im však tak často, ako by sme mali. Preto som sa rozhodol zdieľať niektoré z najlepších príbehov na jednom mieste.

Oslovil som svojich kamarátov na cestovanie, aby som sa podelil o svoje najzábavnejšie príspevky všetkých čias. Nič orientované na cestovné plánovanie, nič kľúčové slovo alebo pridružené naplnené-len zábavné, zábavné príbehy, ktoré by sa usmiali cudzí alebo smiať. A vyplatili niekedy!

Každý z týchto príbehov je pokladom. Dúfam, že sa vám bude páčiť.

Poznámka: Vzhľadom na Covid-19 a zmenšenú dopyt po cestovaní po celom svete stratili blogeri cestovného ruchu značné časti svojich príjmov. Medzi ľuďmi, ktorí skúmajú alebo rezervujú cestovné a inzerenti, ktorí znižujú svoje výdavky, mnohí blogeri cestovných blogerov urobia malý zlomok svojho obvyklého príjmu celé mesiace.

Najlepšia vec, ktorú práve teraz môžete urobiť, je nájsť príbeh, ktorý sa vám páči na tomto zozname, a navštíviť niekoľko stránok na ich blogu. Nič vás to nestojí, ale vaše oči na ich zobrazovacích reklamách (nie potrebné kliknutia, dostaneme platené zobrazenia!) Získa im v ťažkom čase trochu potrebnú hotovosť.

Chcete pomôcť ešte viac? Ak máte radi jeden z týchto blogových príspevkov, zaregistrujte sa do svojho e -mailového bulletinu. Moje nájdete tu.

Obsah

Vtipné cestovné nehody
Strašidelné cestovné nehody
Príbehy romantiky a lásky
Nezabudnuteľné cestovné zážitky
Kontroverzné zábery
Ako ste si nikdy nemysleli, že budete potrebovať
Nepredvídateľné príbehy z cesty
A TAK DALEJ

Vtipné cestovné nehody

Hľadáte čítanie o šialených nehodách, ktoré sa stali na cestách? Tu sú niektoré dobré!

Možno môj obľúbený príbeh cestovného hovna vôbec

Kočovník

O MÔJ BOŽE. Nikdy som to nečítal, ale toto je jeden z najzábavnejších cestovných príbehov, aké som kedy čítal!

Jared rozpráva príbeh o tom, keď hnačka zasiahla v najhoršom čase vôbec – v čínskom autobuse – a kde nakoniec skončil poopingom!

Trápne príbehy z mojich ciest

Legálny kočovník

Jodi je známy tým, že bol pri cestovaní pri cestovaní-doteraz 14 vtákov a jeden netopier-ale tento príspevok zdieľal oveľa viac z týchto príbehov.

Ak ste niekedy chceli poznať najviac trápny spôsob, ako sa opýtať, kde chytiť autobus v Argentíne, tu to tak je.

Hoided on the Cook Islands: My Giant Wedgie

Neverné kroky

Lauren je známa svojím rozsiahlym zoznamom katastrofálnych „cestovných incidentov“ po celom svete.

Tento zahŕňa šnorchlovací výlet, v ktorom náhodou zaškrtávala VAG na celú loď ľudí vrátane rodiny s malými deťmi.

Mám priznanie

Novinár na úteku

Predstavte si, že ste spisovateľ cestovného ruchu, ktorý dostane zaplatené za pobyt v luxusnom letovisku na Maldivách. Dream Job, hm?

Teraz si predstavte, že vás zasiahne najhoršia hnačka vášho života a zároveň predstierate, že všetko je normálne, pretože zamestnanci vám dáva prehliadku! Janet stanovuje svoje skúsenosti s neznesiteľnými detailmi.

Keď mestské dievča ide kempovať

Kufor a podpätky

Možno som mestským dievčaťom, ktoré podniklo prvé kroky v stane – ale nie všetky mestské dievčatá sa tak ľahko kempujú.

Melissa zdieľa dobrodružstvo kempingu v Newfoundlande, ktoré nechodilo podľa plánu! (Nikdy nezabudnite na otvárač na fľaše!)

Óda pre Señor Frog, najhoršie auto v Cozumele

Emily Luxton cestuje

Čo sa stane, keď si prenajímate divné hrachové zelené auto, ktoré vyzerá ako vyvalený chrobák Volkswagen? Určite z toho dostanete dobrodružstvo, Emily zdieľa.

Vedzte to skôr, ako si prenajmete malé auto na mexickom ostrove!

Ako mať najhorší deň v Phukete (a ako ho otočiť)

Prečo čakať na svet

Niekedy máte deň cestovania, keď po katastrofe zasiahnete katastrofu po katastrofe – a niekedy je to vtedy, keď ste v prvom úplnom dni cestovania so svojím priateľom, vždy.

To sa stalo Stephovi v Phukete, ale čoskoro našla spôsob, ako to otočiť.

Učenie sa z vašich cestovných chýb

Mexiko Cassie

V tomto kole sa Cassie zdieľa veľa príbehov z jej dobrodružstiev po celom svete-od lezenia na horu cez noc bez teplého výstroja, aby ju nechal chlapa pobozkať a nechať ho nasledovať okolo Laosu na dva týždne.

Na cestách mala veľa veselých nešťastí!

Čas, ktorý som bol naštvaný v Manile

Aussie na ceste

Pokračovanie telesnej tekutinynullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Pizza Palermo: Saluti Dalla Famiglia
Next post AK Monthly Rekapitulácia: január 2022