Kampot: Chcem fľašovať toto mesto a piť ho.

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Spadol som ako v Riverside Town Kampot v Kambodži.

Čo je to s týmto miestom? Je to rozpadajúca sa architektúra? Je to francúzsky vplyv, od lampových stĺpcov po bagetové vozíky? Je to pokojné riešenie, ako aj chôdza? Je to pravda, že všade má bezplatné Wi -Fi?

Vážne, ale viac ako čokoľvek, verím, že to bola architektúra. Som obrovským fanúšikom dizajnu, rovnako ako som bol blázon do rozpadajúcich sa francúzskych koloniálnych vilov, ktoré líšia Kampotove ulice. Neverím, že by sa mi veľmi páčilo, keby boli nedotknutí.

Kampot bol fantastickým miestom na zachytenie dychu. V meste nie je veľa, takže neexistuje žiadny tlak na vyplnenie itinerára. Strávil som veľa času tým, že som sa vystupoval v kaviarňach a chodil som dlhé prechádzky a fotografoval neuveriteľnú architektúru.

V Kampote je fantastické využité kníhkupectvo. Existujú salóny, ako aj masážne miesta, ako aj rozkošné butiky.

Ak sa cítite aktívnejší, môžete absolvovať jednodňový výlet do blízkeho národného parku Bokor alebo robiť to, čo som urobil-prenajať si motorku, ako aj výlet do plážového mesta Kep za neuveriteľne čerstvé morské plody!

A moja preferovaná aktivita v Kampote: Pri západe slnka sa všetci v meste zhromažďujú na ekologickom, aby hrali badminton, robia aerobik, aby tancovali remixy „Hotel California“ (vážne!), Alebo len visia, ako aj ľudia, ktorí sa zaoberajú. V Kampote, ak existuje miesto, ktoré je možné vidieť rovnako, ako je vidieť, je to tam!

Turisti sa práve začínajú objavovať v Kampote – zatiaľ ich nie je veľa, ale je však dostatočné na to, aby ste mali malú scénu, ako aj penzióny sú vynikajúce. Teraz je ten pravý čas na návštevu.

Pred príchodom turistických davov budete mať v meste trochu hviezdu. Dospievajúci prídu rovnako ako metóda ich angličtiny s vami, ako aj kúsok mladých ľudí začnú pózovať a chcú, aby ste vyfotili ich fotografiu!

Kampot je doteraz jedným z mojich preferovaných destinácií cesty. Ak sa húpate s Kambodžou, odbočte z Phnom Penh a pozrite sa na južné pobrežie Kambodže. Budete radi, že ste to urobili.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 Najlepšie veci, ktoré môžete robiť vo Vientiane, Laos [s navrhovanými zájazdmi]
Next post Geocaching v Oregon Garden