Známy koláč, prvý liehovar v Sydney a pulzujúci rok 2015

, to bol celkom pekným týždňom tu v HQ. Stále si užívam vypadnutie z mojich narodenín minulý týždeň, pani R zriadila na budúci mesiac triedu sociálnych médií a obaja sme mali čas premýšľať o niekoľkých úžasných miestach, ktoré sme nedávno boli. Čítajte ďalej o našich recenziách Hydro Majestic v Blue Mountains, Fraser Coast a Archie Rose Distillery.

Dúfam, že váš týždeň bol dobrý. Tešíte sa z tohto týždňového vydania nášho denníka Instagramu.

Toto je najobľúbenejší koláč z výnimočného pečiva čiernej hviezdy, pekárne, ktorá sa začala v Newtown v Sydney, ale teraz je tiež v Rosebury v South Sydney.

Zatiaľ čo máme triedu pečiva od pozoruhodného Christophera Thé, majiteľa Black Star, vyskúšame tento pozoruhodný koláč. Je to vrstva na vrstve mäkkého mandľového dacquoise, šľahačky, vodného melónu, jahody a želé na okvetné lístky. Stal sa to koláč podpisu Black Star a predávajú sa viac ako 2 000 z nich denne!

Tesne predtým, ako opustíme modré hory s našimi krásnymi priateľmi Carly od Smaggle a jej partnerom Ben, sadneme si na chutnú, ale zdravú brekkie v našich vykopávkach v Blackheath – Parklands Retreat. Milujeme tento hotel, takže si v nadchádzajúcich týždňoch pozrite tento priestor pre našu recenziu.

Úplné zverejnenie, krátko nato som pokračoval s tanierom slaniny!

Pani Romany je dnes a o Sydney. Podarilo sa jej zachytiť okamih, keď sa sivá obloha nad mestom zmenila k lepšiemu. Je zriedkavé vidieť operu tak tichú – pani R dokonale načasovala jej výstrel.

Naša návšteva Hydro Majestic na našej ceste z modrých hôr cez víkend bola neuveriteľná. Hneď vedľa hlavného ťahania bol tento renomovaný hotel nedávno zrekonštruovaný a vrátený späť do svojej bývalej slávy.

Toto miesto je plné histórie siahajúca až do konca 18. storočia a teraz noví majitelia vydávajú lahodný vysoký čaj s najlepším výhľadom na hory, v ktoré môžete dúfať.

Pozrite sa na našu recenziu vysokého čaju na Hydro Majestic – v skutočnosti môj prvý vysoký čaj!

Pani Romany je nadšená svojím najnovším seminárom sociálnych médií, ktoré bude prevádzkovať budúci mesiac. Zameriava sa na salóny a stylistov pre kozmetické kozy, ale ak chcete vylepšiť svoje riadenie sociálnych médií, zacieľte na najlepších ľudí online, aby ste zlepšili svoj dosah a aby ste svoj čas strávili online oveľa efektívnejšie, ste vítaní.

Kliknutím sem získate oveľa viac podrobností a zarezervujte si lístky na seminár sociálnych médií pani Romany v nedeľu 7. júna.

Dnes sa pani Romanka pozerá späť na čas, ktorý sme v priebehu rokov strávili na pobreží Fraser v Queenslande. Prvýkrát som sem prišiel v roku 2000, ale už sme sa tu vrátili, pretože vtedy. Pri svojej poslednej návšteve pani Romance vyfotila tento úžasný záber dúhy na pláži Kingfisher Bay na ostrove Fraser. Úžasné, však?

Pozrite sa na vynikajúce usmernenie pani R o tom, čo môžete urobiť na pobreží Fraser.

Toto je naša absolútna preferovaná fotografia z nášho posledného času na ostrove Fraser pred rokom. Lake McKenzie je jedným z vrcholov ostrova Fraser Island, ale ako som už povedal, v tejto oblasti austrálskeho pobrežia je omnoho viac ako len ostrov Fraser.

Naše 7 najlepších dôvodov na návštevu pobrežia Fraser.

Dnes večer je pre Sydney veľká noc. Je to začiatok žiarivej Sydney15. Počas nasledujúcich 2 týždňov bude mesto nažive s farbami a svetlami, pretože umelci z celého sveta prichádzajú na osvetlenie prístavného mesta.

Tento záber je z minuloročného živého festivalu, ale prezerajte si tento priestor pre niektoré zábery Instagramu tohtoročnej zábavy. Dnes večer tam smerujeme na trochu detail.

Stále som šokovaný, keď viem, že Sydney, pretože mesto bolo už viac ako 160 rokov bez vlastného liehovaru! Pretože tento rok však Archie Rose Rose Distillery v Rosebury je dobre pripravený nahradiť stratený čas.

V súčasnosti vyrábajú gin, vodku a veľký biely raž, tiež v procese starnutia vlastného bourbonu a whisky.

A viete, čo je ešte lepšie? Hneď za chodbou z liehovaru je vynikajúco štýlovo Speakeasy, kde môžete ochutnať časť tovaru pochádzajúceho z týchto medených stĺpcov a hrncov, ktoré môžete vidieť zo svojho sedadla.

Ak chcete získať oveľa viac informácií a niektoré krásne snímané fotografie od pani R, nájdete v našej funkcii v liehovaru Archie Rose Distillery tu.

Pani Romany je dnes a okolo jednej z jej búrlivých. Prechádzka okolo prístavu od stoličky pani Macquarie k opere je úžasná – najmä v deň ako dnes. Pozrite sa na túto ideálnu škvrnu zlatého svetla, ktoré padá priamo na túto malú časť mesta. Krásne.

Musím sa priznať. Nepáči sa mi hotcakes. Alebo pikelety. Alebo palacinky. Klačníky, ktoré zvládnem.

Ale tento mega ricotta hotcake z Harryho v Bondi je niečo iné. Tento zlý mladý chlapec, ktorý je zakrytý organickým javorovým sirupom, čučoriedkami a jahodamiVES pravidlo!

Naša rozlúčková správa tento týždeň pochádza z môjho alter-ega, Angry Bastard. Dnes AB vytiahla toto malé kúzlo z archívov. Prechádzali sa cez jeden z parkov v San Franciscu minulý rok v decembri, objavili sme veľký strom, ktorý bol oplotený s týmto pripojeným znakom.

Čakali sme asi chvíľu, ale z vetiev nespadlo žiadne meteorové semeno – aj keď ak sa to má prispôsobiť, som trochu potešený. Nielenže by bol samotný struk trochu impozantný, predstavte si veľkosť veveričky, ktorá by po ňom prišla!

Aký bol tvoj víkend? Jedli ste alebo pili niečo vynikajúce, o čom by ste nám mali hovoriť? Išli ste kamkoľvek alebo urobili niečo, čo by ste chceli zdieľať? Boli ste pripevnení veveričkou veľkosti Gozilla pri hľadaní Conker, ktorý je väčší ako vaša hlava? Povedzte nám v komentároch!

Obrázky pána a pani Romance prostredníctvom Instagramu: @Mrandmrsromance, @Hairromance, @Christina.Butcher – Účet Insta a @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Seaside, Florida – Dokonale pastelové plážové mesto
Next post Pizza Palermo: Saluti Dalla Famiglia