Seaside, Florida – Dokonale pastelové plážové mesto

Adventurous Kate obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Seaside Florida je jedným z najúžasnejších miest, na ktoré som išiel v štáte Sunshine, a na miesto, na ktoré nezabudnem v dohľadnej dobe. Od retro pastelových domov v polovici storočia až po mäkký piesok a zelené vlny smaragdového pobrežia sú týmto obľúbeným oceánom pyžamami mačky (alebo by som mal povedať plavky psa?).

Seaside je malé mesto na Floride Panhandle, asi hodinu od mesta Panama a obklopené lesom. Netušil som, že to dokonca existuje, až kým sa stretneme s dáma v Mississippi, ktorá ju odporučila, a povedal mi, že je to úžasné. Povzdychla si tak hlboko a dôrazne, že som vedela, že musím toto miesto skontrolovať sám o sebe.

Po odchode z trasy 98 som prešiel niekoľkými kilometrami hustého lesa a potom som sa vynoril na ulicu priamo z sitcomu 60. rokov z 50. rokov 20. storočia. Na každej strane ulice sa konali veľké domy, odtiene ružovej alebo modrej alebo žltej s bielym lemom a geometrickými vzormi, z ktorých každá bola ohraničená bielymi plotami.

“To je pekné,” zamrmlal som.

Letecký záber prímorskej Floridy cez Shutterstock.
Pozdĺž pláže sa objavili cyklistické cesty. Skupiny tínedžerov, starších párov a mladých rodín, ktoré zavrčali na staromódnych bicykloch. V tomto okamihu sa reštaurácie začali objavovať občas spolu s nákladnými automobilmi s prívesom Airstream. Domy boli teraz menšie, jasnejšie, kompaktné malé zázraky dizajnu. Mispy oblaky pruhovali oblohu Periwinkle.

“To je … naozaj pekné,” povedal som, ohromený.

Ideálne pastelové bungalovy Seaside ma ohromili; Boli prakticky príliš dobrí na to, aby to bola pravda. Pláže boli vynikajúce, rovnako mäkké ako cukor, ktorý sa hral proti svetlému tyrkysovému zálivu v Mexiku; Poloha bola izolovaná, obklopená rokovanými lesmi zo všetkých strán.

Miloval som svoj čas v meste Seaside a obzvlášť rád ho zdieľam s ostatnými ľuďmi. Uvažujete o návšteve? Mal by si! Vezmem vás na cestu cez toto mesto zaliaty na slnku, ktoré určite bude krásny výlet, na ktorý nikdy nezabudnete.

Obsah

História prímorského a jeho kultúrneho významu
Najlepšie veci, ktoré môžete robiť v prímorskom mori, Floridavisit Jedna z ohromujúcich pláží
Preskúmajte umelecké galérie a atrakcie v okolí
Navštívte trh Modica
Jesť pri potravinovom vozidle
Navštívte trh s poľnohospodárskymi prímorskými prímorskými poľnohospodármi
Vydajte sa na výlet do štátneho parku Grayton Beach
Popadnite si drink a relaxujte
Navštívte susedné plážové mestá

Najlepší čas na vyskúšanie prímorskej Floridy
Kde zostať na prímorskej Floride
Schod

História prímorského a jeho kultúrneho významu

Seaside Florida, neregistrovaná komunita vo Waltonskej krajine na Floride Panhandle, bola pôvodne pozemkom súkromnej pôdy, ktorú zakúpil J.S. Smolian v roku 1946 ako súkromný ústup pre svoju rodinu.

V roku 1976 Smolian dal pozemok svojmu vnukovi Robertovi Davisovi, ktorý sa rozhodol otvoriť prímorské miesto do sveta. V roku 1981 začal Davis, jeho manželka a tím architektov proces vytvárania majstrovskej komunity zameranej na jeho architektúru.

Takto sa pohyb nového urbanizmu stal realitou so zameraním na užívateľsky prívetivé prospešné priestory v súvislosti s implementáciou mestského plánovania. Zahŕňa to prvky, ako sú krátke chôdze medzi domami a zariadeniami. Stručne povedané, Seaside má početné výhody bývania v meste, ako sú chôdze, zatiaľ čo je stále malé pobrežné mesto.

Občas sa toto nedotknuté plánované mesto javí oveľa viac ako filmová rekvizita ako skutočné mesto. Bolo to zvláštne známe, a keď som si uvedomil, že to bol vlastne Seahaven, príliš dobrý na to, aby sa v Trumanovej show zrazu dostal zmysel. Truman Show, samozrejme, bola natočená tu! Nikde inde v USA by sa nepriblížil.

Dnes sú domy prímorského mora mishmash moderných, viktoriánskych, neoklasických a dekonštruktívnych architektúru, ktoré sa krásne spájajú – a existujú prísne nariadenia, ktoré umožňujú, ktoré štýly domov je možné postaviť.

Najlepšie veci, ktoré môžete robiť na prímorskom na Floride

Seaside je vyrobená tak, aby sa zapojila do bezstarostnej energie dlhých a epických letov v detstve. Zmrzlinové kužele, príjemné jazdy na bicykli a žiariace úsmevy pozdĺž pobrežných pobrežia – toto mesto žije na vyrezávaní magických spomienok na to, aby šli k ľuďom.

Ak sa cítite, ako začať, kde začať v tomto pokojnom meste, pozrite sa na niekoľko možností aktivít, aby ste začali na svojej ceste:

Navštívte jednu z ohromujúcich pláží

Jedna vec je istá – biele piesky prímorského pobrežia sú jedným z najvýznamnejších remíz tejto oblasti. Tennullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Coquun – Heritage lovca
Next post Známy koláč, prvý liehovar v Sydney a pulzujúci rok 2015