AK Monthly Rekapitulácia: Október 2014

Adventurous Kate Zahŕňa pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Október bol obrovskou prestávkou. Nie z práce, ale z cestovania.

Urobil som jedenásty hodinové rozhodnutie o sekcii cesty do Grécka. Ak sa prihlásite na odber mojich e -mailových aktualizácií – v ktorých odhaľujem veci, ktoré do blogu nezahrnujem – už viete prečo. Ak nie, pozrite si to tu. (A ak chcete dostať tieto týždenné e -mailové aktualizácie odo mňa, zaregistrujte sa v miniaplikácii v dolnej časti tejto stránky.)

Bolo dobré si oddýchnuť od toho, aby ste boli na ceste. Strávil som čas doma tvrdo v práci, keď som pri cestovaní dokázal urobiť oveľa viac, ako to, čo by som bol schopný urobiť.

V čase, keď sa znova vrátim na cestu, budem doma dva mesiace. Bolo to oveľa viac ako dva roky, pretože som zostal tak dlho na jednom mieste!

Navštívené destinácie

Reading, Lynn, Boston, Cambridge a New Bedford, Massachusetts

Wells, Maine

Obľúbené destinácie

Je ťažké vybrať si nejaké obľúbené destinácie, keď sú všetky moje obvyklé. New Bedford bol jediným novým miestom a ja som sa veľmi potešil v múzeu veľrybov v New Bedford a dláždených uliciach a starých domoch.

Vrcholy

Moja najlepšia kamarátka Beth sa oženila! To bolo zďaleka vrchol mesiaca. Bola to skutočne fantastická svadba na veľmi chladnom mieste (vyššie uvedené múzeum veľrýb v New Bedford).

Svadba bola zábavná, najmä preto, že som sa musel stretávať s tak mnohými blízkymi priateľmi. Nerobíme to dosť často. A jedna úžasná vec bola, že Beth dostal fantastický make -up a vlasový tím, ktorý nás primárne primárne v hoteli. Toto sú najlepšie vlasy a make -up, aký som kedy mal – a dokonca nám dali falošné mihalnice!

Medzi ďalšie októbrové hlavné body patrili trávenie veľa času s priateľmi a rodinou, užívanie krásnych jesenných farieb Massachusetts, púť do Maine Diner a ukázať sa austrálskemu priateľovi Georgie (s ktorým som sa stretol na svojej plavbe Chorvátska) okolo Bostonu.

Výziev

Keďže som doma, neustále narazím na ľudí, ktorých poznám, ale nehovorím často, čo znamená, že túto konverzáciu mám znova a znova:

Iná osoba: „Takže ako dlho sa vrátiš do Londýna?“

Ja: „Som tu ešte pár týždňov, ale v skutočnosti idem na Srí Lanku a potom sa vrátim domov včas na Vianoce.“

OP: „Ale nežiješ v Londýne?“

Ja: „Už nie. Myslím, že budúci rok sa presídlím do New Yorku. “

OP: „Ale … nie si ty …“

Ja: „… poznáš Mario a ja sme ukončili naše angažovanosť, však?“

OP: „Áno, urobil som to!/Nie, neurobil som!/Nevedel som, že ste sa zapojili na prvé miesto!“

Predstavte si, že máte tento rozhovor znova a znova.

Som vďačný svojej rodine a priateľom za to, že robil väčšinu šírenia správy o rozchodoch v predstihu, takže som nemusel – ale prechádzanie týmito rozhovormi je stále mimoriadne trápne, a to pre mňa aj pre osobu, ktorej som hovorenie.

Najobľúbenejší príspevok

Kde zostať v Paríži: Najlepšie štvrte a ubytovanie – po početných návštevách v Paríži som konečne zostavil svojho sprievodcu Monster s podrobnosťami o mojich obľúbených miestach na pobyt – z hľadiska štvrtí a konkrétneho ubytovania.

Ostatné príspevky

Nórske fjordy na fotografiách – krásny výlet cez Nórsku Fjord Country.

Vyhýba sa na Colovskom hudobnom festivale-Môže sa na hudobnom festivale zabaviť bezkonkurenčný návštevník? Absolútne.

Tri dni v Bergene: Ideálny úvod do Nórska – jedno z mojich nových obľúbených miest v Európe! Bergen je taký krásny.

Scény z Flåm Railway v Nórsku – je to jedna z najkrajších jazdení vlak na svete.

Vyhrajte výlet do strediska Yemaya, Little Corn Island-veľmi cool súťaž-môžete vyhrať 10-dňový výlet do Karibiku pre dvoch s letenkou!

Pouličné jedlo sa plazí cez Queens v New Yorku-toto je moja nová aktivita, ktorá musím chodiť do New Yorku.

Novinky a oznámenia

Niektoré vzrušujúce správy tento mesiac: Bol som pozvaný do Bieleho domu!

Som medzi 100 cestovnými blogermi a ovplyvňovačmi digitálnych médií pozvaných do Bieleho domu na prvý samit v štúdiu v zahraničí a globálne občianstvo. Samit sa uskutoční v decembri.

Pokiaľ by som rád stretol prezidenta a prvú dámu, nie je to taký druh udalosti – ale to je v poriadku. Je stále skutočne skvelé pozvať a som obzvlášť nadšený, keď vidím Biely dom vyzdobený na Vianoce.

A to nie je všetko! V januári budem hovoriť na Travel Show New York Times na paneli vedenom Úradom konzulárnych záležitostí ministerstva zahraničných vecí USA. Budem hovoriť o bezpečnosti cestovania pre ženy. Cestovná prehliadka New York Times je zameraná na ľudí, ktorí radi cestujú, nie na ľudí v priemysle, takže dúfam, že sa tam uvidíme!

Najobľúbenejšia fotografia na Instagrame

Tento mesiac som nebol na Instagrame veľmi aktívny, takže sú to väčšinou obrázky z mojich každodenných prechádzok. Ale ak existuje niečo, čo Instagram miluje, sú to západy slnka a tento Boston Sunset bol môj mnohí, ktorí sa páčilinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Štyri nápady na plánovanie výletu na pretekársky výlet so svojím teenagerom
Next post Cesta, aby sme videli, ako sa dve rieky zrazia