Príručka dobrodruhov

„Prieskum je komplexný a neodmysliteľne riskantný podnik. Existuje oveľa viac neúspešných expedícií ako úspešné. V niektorých prípadoch je zlyhanie osudom a je nepochybne pravda, že prírodný svet je zriedka predvídateľný; Je to tiež tak, že vo väčšej miere prieskumníci a dobrodruhovia robia svoje šťastie. “ (Strana 150, Príručka dobrodruhov: Od prežitia útoku Anaconda po nájdenie cesty z púšte od Micka Conefreyho)

Forma moderného prieskumu, geocaching má tiež potenciál byť zložitý a neodmysliteľne riskantný podnik. Prípadový bod, „Incident Banana Spider Florida 2010“. Keď som predstavil príležitosť preskúmať príručku dobrodruhov, moja prvá myšlienka bola prežitie Geocaching 101. Banana Spiders, Bear Strenoky, dehydratované batoľatá; obvyklý.

Chýba užitočná tabuľka obsahu, budete chcieť odstrániť index pre svoje mnohé okamžité potreby. Lepší poľný sprievodca pre extrémne caching (myslím, že päť hviezd v obtiažnosti aj vlaku), oficiálne odstraňujem chudý pokles v Amazone z môjho zoznamu vedier. Nebojte sa, keď uviaznu v Arktíde, vedzte, že tučniak je ľahké zabíjanie (hoci mozog pečate je oveľa chutnejšie). Dúfam tiež, že nikdy, nikdy, bez toho, že sa s maláriou, žltou zimnicou nezmluvujem, alebo zažije útok úhora.

Bodkované tipmi v reálnom živote, ako napríklad nasledovanie včelieho do vody a nenacanie jedu z štrkujúceho uhryznutia, som sa skutočne dozvedel niečo z časti „Ako mať vždy čerstvejšie spodky na dlhej expedícii“ na strane 147 .

Vhodný spoločník pre váš ďalší kempingový výlet, tu je to, čo musel otec povedať o knihe: „Rodinné výlety, najmä odrody kempingu, sú vždy oveľa viac dobrodružstvom, ako plánujete. Mick Conefrey pomáha priviesť tieto skúsenosti do perspektívy a príbehy, ktoré zdieľa, dokonca ponúkajú niektoré základné lekcie. Zoberme si napríklad expedíciu kuchára do Antarktídy v roku 1897. Muži na palube na palube Belgica sa stali fyzicky chorí a depresívni. Muži dokonca boli šialení. O pár desaťročí neskôr, keď Shackleton odišiel do Antarktídy, vydal na dlhé obdobia strávený v tesných štvrtiach. Muži z času na čas bolo povolené trochu súkromia a rutina sa tím zameriaval na cieľ. Ako každý rodič uviazol pod jedálenskou muškou počas dňa torrential dažďa, viete – musíte naplánovať prestoje a nečinnosť bude viesť všetkých orechov. “

K dispozícii za 13,96 dolárov na Amazon.com, zručnosti prežitia sú na nezaplatenie.

Súvisiaci

Deväť úžasných geocachingových kníhkujúcich kníh o geocachingu: Niektoré sú základné, iné sú pokročilé, niektoré zdôrazňujú sociálny aspekt športu, zatiaľ čo iné sú zamerané na technológiu. Nájdite najlepšiu knihu, ktorá vás dostane do športu.
18. marca 2011 v „Geocaching“

Geocaching ciest, vyrovnávacia pamäť preč z zimnej sezóny blues! Cache preč od zimnej sezóny blues! Geocaching Journeys, cestovná spoločnosť so špeciálnou skupinou, zápasí s rovnako zmýšľajúcimi dobrodružnými hľadačmi s itinerármi all-inclusive. Pripojte sa k skupine ostrovných geocacherov na Havaji od 22. do 29. januára 2011.
15. september 2010 v „Geocaching“

Zostaňte a zahrajte si v štátnom parku Ohio Lodgesjoining s hrstkou štátov, ktoré umožňujú úplne voľný prístup k celému svojmu systému štátneho parku, obyvatelia a návštevníci Ohio sú vyzvaní na túru, bicykli, čln, loď, tábor a hrať sa cez značnú kus Stredozápad. Viac ako sedemdesiat parkov, deväť má štátne chaty-z ktorých osem…
5. októbra 2011 v „Ubytovanie“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Prázdnina v Pensacole na Floride počas festivalu Foo Foo
Next post 7 Úžasné veci, ktoré môžete robiť v Baltimore, USA @biteofculture