Prázdnina v Pensacole na Floride počas festivalu Foo Foo

každý november, Pensacola pozýva návštevníkov na útek inak tým, že sa na dovolenke umeleckou dovolenkou.

Festival Foo Foo Foo Foo Foo Foo Foo Foo Foo Festival, ktorý je distribuovaný v okrese Escambia v srdci Florida Pan Handle, oslavuje umenie, kultúru, históriu, fitnes, jedlo a domácu zábavu v podujatí, ktorá trvá dvanásť po sebe nasledujúcich dní.

Kredit: Foo Foo Festival

Krásne ročné obdobie na návštevu oblasti Mexického zálivu, teploty v novembri sú príjemné, s teplými dňami a chladnými večermi. Ďalším bonusom pre výlet na jeseň je kolektívny pokles ubytovacích sadzieb (vrchol cestovného ruchu sa vyzdvihne včas pre Mardi Gras).

Plánované okolo troch uznávaných podujatí „Anchor“ – Veľký festival Arts Gulfcoast Arts Festival, Festival festivalu Songwriters Frank Brown a leteckú prehliadku Blue Angels – Festival sa snaží prilákať návštevníkov, aby zostali v regióne na pár dní navyše s nápadmi na objemovú objemu hore ich útek itinerárov.

Kredit: Foo Foo Festival

Podľa harmonogramu podujatí v roku 2016 bola sieň slávy slávy Nashville Songriters, zakázaná láska (a Sax), ktorú predstavila občianska skupina Pensacola, Glory Dened, ktorú predstavil Pensacola Opera, Day of the Dead Celebration, ktorý predložila umelecké centrum First City Art Center a Art Center. Za múrmi, odpisom z múru, ktorú prezentoval literárna federácia na západnej Floride, kontroverzné línie: Neskoré výtlačky Salvador Dali, ktoré predstavil múzeum umenia Pensacola.

Medzi možnosti vhodné pre rodiny s deťmi zahŕňali exponáty „Science on the Street“, ktoré boli sprístupnené 24 hodín denne, 7 dní v týždni na trvanie festivalu. Nachádza sa hlavne v centre kultúrneho okresu a vyvinula Pensacola M.E.S. (Matematika, inžinierstvo, veda a veci) Hall, každá výstava je vyvinutá s cieľom vyzvať ľudí všetkých vekových skupín, aby vyriešili problémy odlišnými spôsobmi.

Kredit: Foo Foo Festival

Cieľom „Musí navštíviť“ cieľ pre deti a historické nadšenky je námorná letecká stanica Pensacola a múzeum námorného letectva, Imax a Cafe. Vstup do múzea je úplne zadarmo a je dobrým miestom na prezeranie homecomingovej show Blue Angels.

Avšak pre neobmedzený výhľad na letovú linku si kúpte vstupenky na Homecoming Show Správne a plánujte nechať niekoľko minút navyše, aby ste našli parkovisko. Tri z našich odporúčaných „najlepších 10 miest na návštevu v Pensacole“ sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od múzea námorného letectva.

Tohtoročný festival Foo Foo Foo Foo Foo Foo Foo, Pensacola Big Green Egg Fest pritiahol tisíce patrónov na štadión Bayfront, domáci trávnik pre baseballový tím Pensacola pre menšiu ligu Pensacola, The Blue Wahoo’s.

Počas podujatia 32 tímov amatérskych a profesionálnych šéfkuchárov používalo veľké kazateľské uhlie v štýle green vajíčku v štýle greatharu, aby slúžili na BBQ a predjedlá bez dna, aby slúžili hladnému davu. Tímy, ktoré vedú výlučne dobrovoľníci, tímy venujú svoj čas a jedlo, aby pomohli získať peniaze za tri rôzne charitatívne organizácie, ktoré podporujú deti a dospievajúcich.

Festival Foo Foo Foo je vo veľkej miere umožnený miestnym neziskovým umením, kultúrou a domácou zábavou (ACE), Inc. Ace šíri viac ako 300 000 dolárov v grantových peniazoch príjemcom Foo Foo Festival. V roku 2016 bolo prijatých viac ako štyridsať aplikácií, pričom dvadsaťdva príjemcov sa od baletu Pensacola po Afroamerické dedičské dedičstvo, Clean Energy Fest a misiu Waterfront Pensacola Waterfront.

Rok 2017 bude znamenať štvrtý ročník festivalu foo-foo, ktorý bude prebiehať od 2. do 13. novembra 2017.

Súvisiaci

Geocaching v Floridageocaching na Floride je jedinečný a uspokojivý zážitok. Ale predtým, ako sa vyšplháte do príliš veľkého španielskeho machu, uvedomte si svoje okolie. Educachion je nevyhnutný pre úspech!
3. októbra 2010 v „Geocaching“

Najlacnejšie miesta na cestovanie každý mesiac v roku raz za mesiac znie ako sen pre mnohých ľudí. Dokonca aj tí, ktorí majú flexibilné harmonogramy, môžu byť náročné byť tak mimo domova. Ale ja by som chcel byť! Nemyslím si, že by som mohol tento rok hojdať, keď sa vám tento rok stretávame, ale ak by som mohol, …
25. januára 2021 v „Plánovanie výletu“

Jedinečný Memorial Day Road Tripsmemorial Day je obľúbený čas na cestovanie a stále je dosť času na plánovanie výletu na víkendový výlet. Tu je niekoľko zábavných udalostí a aktivít, ktoré sa konajú v celej krajine tento rok: Indiana Tento víkendový víkend je 100. behom Indy 500. Mesto Indianapolis má …
25. apríla 2016 v „Sezónnom cestovaní“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Ako sa uchádzať o turistické vízum pre Egypt pre Filipíncov
Next post Príručka dobrodruhov