10 najlepších vecí, ktoré sa môžete vystupovať v japonskom Kanazawa [s navrhovanými zájazdmi)

Plánujete čoskoro cestovať do japonského Kanazawa? Vyskúšali sme naše návrhy nižšie o veciach, ktoré sa majú hrať v Kanazawe s odporúčanými zájazdmi!

Foto: Lensonjapan CC od 2.0Kanazawa je mesto v Japonsku, ako aj financovanie prefektúry Ishikawa. Mesto je všeobecne chápané pre svoje dobre zachované okresy Edo-éry, múzeá, svätyne, ako aj regionálne remeslá. To je tiež mesto, kde objavíte jednu z najvýznamnejších krajinných záhrad v Japonsku, Kenrokuen Garden. Ak ste v Tokiu, jednou z najlepších metód, ako vidieť toto mesto, je Shinkansen alebo Gulet Train. Ak vás zaujíma, aké sú najlepšie veci, ktoré môžete hrať v japonskom Kanazawa, skontrolujte náš zoznam nižšie!

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Ako urobiť pozvánku na žiadosť o vízum v Japonsku

10 najlepších vecí, ktoré sa dajú vystupovať v japonskom Hirošime [s navrhovanými zájazdmi]

4 krajiny Filipínci môžu vidieť s platným japonským vízom

Top 32 oblastí čerešní kvety v Japonsku [najlepšie viditeľné oblasti pre sledovanie Sakury v Japonsku]

Japonská kuchyňa: 12 druhov japonských jedál na vyskúšanie v Tokiu

Obsah

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Japonsku Kanazawa

1. Záhrada Kenrokuen
2. Stanica Kanazawa
3. D.T. Suzuki Museum
4. Staré mesto Higashichaya
5. Trh Omicha
6. Dom domácnosti Nomura Samurai
7. Hrad Kanazawa
8. susedstvo Nagamachi
9. Myoryuji – Chrám Ninja
10. Svätyňa Oyama
Kde zostať v Kanazawa v hoteli JapanBudget
Luxusný hotel

Zábavné fakty o Kanazawe

Zoznam najlepších vecí, ktoré sa majú hrať v Japonsku Kanazawa

1. Záhrada Kenrokuen

Foto: Glenn Forbes CC BY-NC 2.0
V blízkosti hradného parku Kanazawa je záhrada Kenroku-en. Táto záhrada je jednou z najznámejších v celom Japonsku. Tu objavíte krásny park s vynikajúcimi obchodmi s prírodou a koi rybami. Navrhuje sa veľká obuv, pretože tu je veľa. S trochou šťastia uvidíte zvyčajne oblečených Japoncov, ako aj obrady svadobných udalostí. Táto záhrada je pre milovníkov prírody skutočne nebeská a absolútna.

Navrhovaná prehliadka: Samurai Town Osobný celodenný výlet v Kanazawa

2. Stanica Kanazawa

Foto: Yuki Shimazu CC BY-SA 2.0Ak, že sa dostanete Kanazawa so Shinkansenom, budete sa diviť v významnej hale stanice. Vstupná oblasť tejto stanice je architektonicky zaujímavá. Vedľa toho objavíte obchody pre akékoľvek vaše srdce. Je to s najväčšou pravdepodobnosťou jedna z najkrajších železničných staníc. Nielen z dizajnu však tiež z kulinárskych, ako aj z iných ponúk.

3. D.T. Suzuki Museum

Foto Yellow Mao. 黃毛, profesionálny fotograf CC By-NC-ND 2.0 Múzeum pre filozofa Suzuki Daisetsu bol vyvinutý známym japonským dizajnérom Taniguchi Yoshia. Tento pamätník pre pána D.T. Suzuki je skutočne veľmi pôsobivý. Z jeho života, ako aj spisov, objavíte veľa. Miestne múzeum nemusí byť vhodné, aj keď by ste mohli objaviť život, ako aj prácu D. T. Suzuki, ako aj kaligrafia bola na obrazovke – avšak architektúra, ako aj von, hovorí sama za seba. Môžete si len sadnúť a byť ohromený presne tým, ako upokojujú lineárne tvary, ako aj betón s „aplikovaným zenovým dizajnom“.

4. Staré mesto Higashichaya

Foto: Tatsuya Fukata CC By-NC-ND 2.0
Kanazawa má v minulosti niekoľko starých komunít venovaných potešeniu, ako aj špičkovej domácej zábave. Higashichaya je najväčší, ako aj z tohto dôvodu, bohužiaľ aj ten, ktorý je najviac navštevovaný. Staroveké Japonsko, ako aj presne to, ako žili gejše, aspoň čiastočne to môžete vidieť tu. Aj keď mnoho starých domov ponúka iba jedlo, ako aj nápoje, ako aj z tohto dôvodu, extrémne komerčné, prechádzka s uličkami sa oplatí.

5. Trh Omicha

Foto: Ko Fujimura CC BY NC-ND 2.0
Bežná sála na trhu s rybami so všetkými typmi morských plodov, hlasnými predajmi, ako aj vynikajúcimi bitmi sushi barov, ktoré online od čerstvosti tovaru. Trh Omicha je mimoriadne rozmanitý a čistý trh s mnohými rôznymi stánkami, ktoré poskytujú všetko. Od rýb, ako aj z mäsa, zeleniny a ovocia po oblečenie. Skutočne fascinujúce miesto na návštevu!

6. Dom domácnosti Nomura Samurai

Foto: jpellgen (@1179_jp) CC By-NC-ND 2.0
Skutočne krásny dom samurajov. Dom sa nachádza v starom okrese Kanazawa. Je mimoriadne krásna, dobre zachovaná, má predmety z obdobia EDO vrátane krásneho brnenia a extrémne celkom záhrady. Je fascinujúce vidieť taký dom, ktorý je zasiahnutý jednoduchosťou dekorácie, ako aj vylepšením záhrad. Určite stojí za návštevu!

7. Hrad Kanazawa

Fotografie George Rex CC By-NC-ND 2.0
Na konci vášho pohľadu na nádherný park Kenrokuen v Kanazawe predĺžte vašu prechádzku po hradnej esplanade. Otvorená plocha okolo vynikajúce zlepšuje túto krásnu budovu. Aj keď to zničilonull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post AK Monthly Rekapitulácia: Marec 2015
Next post Južná Afrika: Oveľa viac, ako som si myslel