Povedala, uviedla – aký je obrovský humbuk na Silvestra?

*Najzaujímavejšia vec, ktorú povedal, uviedla, že čuduje sa, či budeme na konci každého príspevku stále manželia! Obaja sa skladáme na rovnakú tému, ale po jej zverejnení sa dostaneme iba na prácu druhého.*

Povedal:

Nemám žiadny koncept, o čom všetci sú tak horúčkovité. Nikto to nie je nadšené, keď mám narodeniny!

Povedala:

Je to znak čerstvého začiatku, napríklad ročné resetovacie tlačidlo.

Páči sa mi oslavovať Silvester.

A čo viac, hovorí:

Okrem mimoriadne málo oslavy predvečer som bol tak nadmerne nadradený, len som chcel byť kdekoľvek inde, ako aj v akomkoľvek druhom dni v kalendári … okrem konca menového roka samozrejme. Hrozný.

Kluby vám za poplatok za poplatok za poplatok za pár peňazí na fronty v nedostatočných predpisovaných baroch, ako aj za poplatok za ruku, nohu, ako aj malú časť vášho ducha za drink.

Reštaurácie vás nútia objednať si stanovené menu typického jedla, ako aj tak, ako aj končatiny, ako aj životnú silu ako platbu. Potom – pokiaľ ste si nezarezervovali opatrne – odštartujú vás zo stola o 9.30 na ďalšie sedenie.

Dokonca aj domáce oslavy môžu byť trochu nezmysly v porovnaní s tým, čo zvyčajne sú.

A potom sa tu dostane domov … pokiaľ to samozrejme nie je vaša domáca párty! Kam náhle idú všetky taxíky? Dokonca aj s Uber – vynikajúcou službou automobilov a nákladných automobilov – je to ťažké.

Predpokladám, že najlepšia metóda, ktorá ukazuje, že môj názor je v neoficiálnej podobe. Práve tu je niekoľko z novoročných príbehov katastrof.

1995 – zaplatil veľa peňazí, aby sa dostal do (hrozného) klubu vo Veľkej Británii so šiestimi priateľmi. Na konci noci sme nemohli dostať taxík. Rozhodli sme sa, že by sme mali objaviť krytie na noc. Spal som v telefónnej skrinke, ešte jeden kamarát spal na vrchole spojovacej skrinky. Asi o dve hodiny neskôr, dobrý priateľ prešiel okolo modrej a poskytol nám všetkým výťah. Desať ľudí v hatchbacku. Bolo to zaujímavé.

1996 – Krčba zvaná koní, ako aj ženích v Anglicku (s mojimi kamarátmi sme prezývali „Doom a Gumo“), ako aj s mojimi rodičmi. Môj najlepší kamarát zmizol, keď opil pintu z jablčného muštu, zviazal v pivnej záhrade a bol v posteli o 9.30.

2006 – Pub v Sydney počúva niekoľko kapiel, ktoré sa takmer zmenilo na bitku. Všetky kapely boli desivé, potom sa dobrý priateľ dobrého priateľa rozhodol prevrátiť sa. Doslova. Bol neuveriteľne opitý. Začal robiť nepríjemné komentáre o mojom dobrom priateľovi (neurobila nič, čo by si to zaslúžila), ako som mu vysvetlil s extrémnou diplomaciou, že by mal zastaviť. Nakoniec to bola nešťastná noc.

Zoznam pokračuje rovnako ako ďalej. Je to šambolické. Rovnako ako každý rok sľubujeme, že budúci rok sa bude líšiť, ako aj to, že to naplánujeme oveľa lepšie, ako aj to, ako aj to. Nikdy sa to nestane. Rovnako ako sa nakoniec snažíme robiť plány 30. v divnej panike.

Novoročné oslavy, ktoré som si užil, boli však vynikajúce.

2000 – Domáca oslava, ktorú si nikdy nepamätám, tak sa nikdy neprestávam snažiť pamätať!

2001 – Moja prvá NYE s pani Romankou. Nezákonný rave v prístave Coffs. Úžasné!

2008 – Prvýkrát, keď moji rodičia prišli do Sydney na Vianoce, ako aj na Silvester – piknik v Balmaine. Nikdy si to nepamätám.

2010-Domáca oslava v našom mieste, ktorá vyvrcholila kocovinou tak epickým, 1. januára 2011, pani R, moja najlepšia kamarátka, ako aj ja, položená na vzduchu v prednom priestore, keď sleduje epizódy back-to-back Rovnako ako pitie nekonečných fizzových ribín.

Nechcem tu byť Killjoy. Som len realistický, rovnako ako mám na pamäti, aké chudobné môžu byť chudobné oslavy Nye.

A ešte jedna vec, hovorí:

Áno, je to ešte jedna noc, ako každý typ noci v roku, ale nejako to vyzerá viac.

Tlak na skvelú noc na NYE je vysoký. Mal som niekoľko pozoruhodných nyes, ako aj pár typických. Skvelá správa je, že nemá žiadny vplyv na nasledujúci rok.

Môj dobrý dobrý priateľ mal nie takú krásnu Nye, ako sa cítila skutočne dole. Keď sme o tom hovorili, povedal som jej, že to bola pripomienka všetkých vecí, ktoré zanechala v roku 2013. Zlá noc bola skutočne dokonalým náznakom všetkých vecí, ktoré už nechcela, rovnako ako aj to ovplyvnila ju, aby urobila rôzne možnosti, čo chce na rok 2014.

To je krása Silvestra. Je to ako obrovské tlačidlo reset na čokoľvek zlé. Je to povolenie nechať všetko pozadu, ako aj vybrať si vlastné skúsenosti pre nasledujúci rok.

Páči sa mi potešenie odpočítavania do polnoci. Uistite sa, že sa každý rok odpočítavam z 10 sekúnd na polnoci. Je to povinná súčasť NYE.

Rok 2013 bol pre mňa celkom vynikajúci rok. Občas to bolo skutočne náročné, rovnako ako to bolo únavné, avšak to je len preto, že som sa tak veľmi snažil formovať. Som tak vzrušujúcid za rok 2014, aby ste sa skutočne zamerali. Stále som k dispozícii na to, aby som uviedol veci, ktoré ma vystrašia.

Chápem, že pán R by radšej ignoroval Nye, rád by som ich oslávila, pretože, rovnako ako narodeniny, sú časovým znakom, ktorý vám umožní reštartovať čistú bridlicu.

Ste fanúšikom silvestrovských večierkov? Aká je tvoja najlepšia NYE?

Obrázok cez Pinterest – Nie je schopný nájsť pôvodný zdroj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 30 zmiešaných nápojov za 30 dní – deň 1: Mojito
Next post Ako inštruovať angličtinu v Kambodži – Zažite zábavu pri výučbe!