7 vecí, ktoré musíte priniesť do svojho automobilu na rodinný výlet bez stresu

Čas na cestu, ktorý ste plánovali mesiace, konečne dorazil. Vy a vaša rodina ste ľahko sedení v aute, pamiatky kopajú späť a úžasný vánok jemne hladí vaše líce. Na tvári každého je úsmev, pretože cieľ a prísľub očarujúceho času sú tesne pred vami.

A potom si uvedomíte – zabudli ste priniesť na cestu niečo dôležité! Cesta sa nečakane zmení na stresujúcu záležitosť; Úsmevy sú preč a sklamanie je vo vzduchu, vďaka čomu ste si želali, aby ste zostali doma. Aby sme to zabránili, pripravili sme tento príspevok, ktorý musí pomôcť zabezpečiť príjemnú plavbu pre vás a vašu rodinu. Považujte to za akýsi tip, od ktorého musíte pred odchodom vyhľadať radu, v nákupe, aby ste sa uistili, že ste na nič nezabudli.

4 veci, ktoré treba mať vo vašom automobile pre rodinu

Niečo na okusovanie

Bez ohľadu na to, či plánujete zastavenie a jedlo niekde po ceste, musíte mať vždy niečo, čo jesť v aute.

Samozrejme, nemusíte si priniesť jedlo z filé Mignon alebo Chateaubriand, ale mať nejaké občerstvenie alebo ovocie bude skvelým okamihom riešenia, pre prípad, že by niekto hladoval a nemôžete sa zastaviť, kde jesť. A mať cukrovinku alebo dve (alebo päť) bude prospešné, ak niektorí cestujúci majú nízku hladinu cukru v krvi.

Studené nápoje na horúce letné dni

Podobne nezabudnite priniesť trochu vody alebo sódy. Nedostatok nápojov v automobile pravdepodobne spôsobí, že každý bude podráždený a nie je potrebné, aby sa to stalo.

Blížiace sa leto bude horúce, ako to bolo roky, a fľaša úžasného občerstvenia sa určite hodí. V extrémnom prípade sa môžete tiež dehydratovať, ale nie, ak so sebou prinesiete dostatok chladnej, tekutej dobroty.

Liek

Ak vy alebo niekto vo vašej rodine trpíte zdravotným stavom, zabudnete priniesť liek, prinajmenšom nebude dobrý.

Ale aj keď netrpíte určitým stavom, vždy je dobré mať liek na zmiernenie možnej bolesti hlavy alebo pohybovej choroby. Nielenže sa vaša rodina bude cítiť oveľa príjemnejšia, ale tiež sa vyhnete čisteniu škvŕn zo svojich sedadiel.

Herný plán

V závislosti od dĺžky cesty by ste mohli ľahko potrebovať niečo, čo by ste mali čas. Mohlo by to byť hudobné CD, konzola mobilnej videa, ako je napríklad Nintendo Switch, alebo jednoducho povedomie o úžasnej hre, ktorú by ste mohli hrať.

Napríklad pokus uhádnuť populárnej osoby, o ktorej niekto myslel, kladením série otázok až do príchodu k konečnej odpovedi, je vždy zábavným časom.

3 veci, ktoré by ste mali mať v automobile pre samotný automobil

Celá plynová nádrž

Je veľmi prospešné, aby ste si boli vždy vedomí množstva paliva, ktoré vám zostalo. A nielen na začiatku cesty, ale aj na každom kroku. Môže sa stať, že sa budete príliš zaoberať všetkými ostatnými cestovnými dohodami, takže nezabudnite naplniť svoju plynovú nádrž. Budete to potrebovať bez ohľadu na to, kde je váš cieľ.

Ak pravidelne nekontrolujete hladinu paliva, nebolo by nezvyčajné, keby ste sa niekde uviazli na ceste. Po čakaní na niekoho, kto odtiahne vaše auto, pravdepodobne pôjdete na najbližšiu autobusovú stanicu, aby ste si vzali autobus domov.

Automobilové dokumenty

Uistite sa, že ste priniesli všetky papiere súvisiace s automobilom, ktoré by ste mohli potrebovať. Vodičský preukaz, dokument o registrácii automobilov, najlepšie cestovné poistenie. Nikdy neviete, kedy sa zastavíte rutinnou policajnou inšpekciou, alebo, Boh zakaz, môžete sa zapojiť do automobilovej nehody. Mať všetky príslušné dokumenty vás pripraví aspoň trochu pre také nepríjemné situácie.

Pred odchodom sa uistite, že vaše pasy sú v automobiloch, ak cestujete do zahraničia. Hranica je posledným miestom, kde si budete chcieť pamätať na to, že vaše pasy v skutočnosti stále sedia zabudnuté na stole obývacej izby.

Elektrická nabíjačka

Nakoniec, v prípade cestovania v elektrickom aute budete potrebovať nabíjačku. Môžete tiež pripraviť poznámky na miestach, kde budete môcť nabíjať svoje vozidlo. Plánovanie vašej trasy podľa týchto miest vám umožní nikdy sa obávať, že dôjde energia na ceste.

V závislosti od druhu nabíjačky a modelu vášho vozidla sa čas potrebný na nabíjanie automobilu bude líšiť, čo je ďalší aspekt, ktorý ovplyvní vaše cestovné plány.

Dobre sa bavte

A s tým sme pokryli všetky oveľa všeobecnejšie veci, ktoré by ste mohli potrebovať vo vašom automobiloch, aby sme mohli kopať rodinnú cestu.

V neposlednom rade je samozrejmé, že musíte naplniť automobil nejakými pozitívnymi vibráciami, čo je rovnako dôležité, ako všetko, na čo sme poukázali (dobre, s výnimkou lieku). Prajeme vám skvelý výlet!

Fotografický kredit:

Súvisiaci

Top 5 pohodlných použitých automobilov, ktoré môžete získať pre rodinný cestný trif, ktorý ste mali ísť na krížnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Ako inštruovať angličtinu v Kambodži – Zažite zábavu pri výučbe!
Next post Noc s thajskou mafiou Don