7 Úžasné veci, ktoré môžete robiť v Baltimore, USA @biteofculture

Obsah

1. Zažite športovú kultúru
2. Nájdite svoj vnútorný bedr
3. Urobte si cestu Federal Hill
4. Urobte krok späť v čase a prejdite sa po dláždených uliciach v Fells Point
5. Jedzte kraby v parníku LP a krabie koláče vo Faidley’s
6. Vyskúšajte Graffiti Alley
7. Preskúmajte americkú históriu
8. Nájdite ubytovanie v Baltimore v Marylande

Kde zostať v Baltimore, ubytovňa USABest Hostel v Baltimore v USA – Hi Baltimore Hostel
Najlepší rozpočtový hotel v Baltimore, USA – vnútorný prístav Baltimore Plaza
Najlepší hotel stredného rozsahu v Baltimore, USA-Hotel Lord Baltimore
Najlepší luxusný hotel v Baltimore, USA – Sagamore Pendry
O spisovateľovi
Ste na Pinterest? Pripínajte tieto!

1. Zažite športovú kultúru

Baltimore je obrovský v športe. Je to nevyhnutná súčasť mestskej kultúry a ľudia berú svoje športové tímy veľmi vážne v Baltimore. Ľudia v lete krvácali oranžovú a bielu farbu a v zime čierna a fialová. Ak chcete ochutnať kultúru Baltimoru, je to skvelý spôsob, ako to urobiť.

Baseballová sezóna je od apríla do októbra/novembra a Baltimore sa môže pochváliť pravdepodobne najlepším baseballovým štadiónom, ktorý bol doteraz postavený. Camden Yards sa otvorili v roku 1992 a majú veľkolepú „ročnú“ atmosféru. Je to ideálne miesto na strávenie letného večera; Nezabudnite si v ňom dostať pivo so starým Bay Spice!

Od augusta/septembra je futbalová sezóna. Baltimore Ravens prináša na štadión veľa fanúšikov. Je to hlasný, drsný zážitok, ale ten, ktorý určite milujete!

2. Nájdite svoj vnútorný bedr

Hampden je susedstvo mimo centra mesta Baltimore, ktoré je odlišné oveľa viac ako jedným spôsobom. Je to srdce kultúry „Hon“. „Hon“ (skratka pre med) pramení z dialektu ľudí z Baltimoru, ako aj z životného štýlu Baltimoru už v 50. rokoch 20. storočia. Ak sa skutočne chcete zmestiť do hry Oriole, nezabudnite povedať: „Ako‘ zápas dem o, hon? “

Hampden je plný množstva obchodov a reštaurácií matiek n ‘pop a reštaurácií. K dispozícii sú obchody s nahrávkami, obchody so suvenírmi, roztomilé kaviarne, talianske reštaurácie a Oh ešte oveľa viac! Hampden hodí niekoľko skvelých udalostí; Od Honfestu po jeho 34. ulicu vianočné svetlá. Je to zážitok z Baltimoru, ktorý by ste nemali nechať ujsť.

3. Urobte si cestu Federal Hill

Federal Hill je jedným z najlepších (bezplatných) výhľadov, ktoré môžete získať v Baltimore. Prehliadne v centre mesta Baltimore a je to veľmi odvíjajúci sa spôsob, ako pozorovať mesto. Je to verejný park, takže ak chcete, môžete si dokonca priniesť malý piknik!

Ak ste historický buff, je to skvelé miesto, kde môžete navštíviť. Hill bol používaný ako bojová pevnosť v občianskej vojne a kanóny stále zostávajú dodnes!

4. Urobte krok späť v čase a prejdite sa po dláždených uliciach v Fells Point

Fells Point zahŕňa históriu ton v jednom koncentrovanom malom susedstve. Bola obývaná ešte predtým, ako sa Amerika stala krajinou! Keď sa prechádzate po okraji vody, beží pozdĺž zálivu, ktorá ponúka skvelé vibrácie.

V sobotu od apríla/mája do novembra nájdete dokonca poľnohospodársky trh! Je to neuveriteľný trh so všetkými druhmi ovocia, zeleniny, pouličných potravín, čerstvej vylisovanej limonády a všetkými druhmi domáceho tovaru. Ak sa dostanete na trh len z jedného dôvodu, moja dobrota, nech je to pouličné jedlo!

5. Jedzte kraby v parníku LP a krabie koláče vo Faidley’s

Kraby sú najdôležitejšou súčasťou Marylandskej kuchyne a pravdepodobne aj kultúra. Maryland ste nezažili, kým si si nemal nejakú formu krabov; Či už ide o klasický krab pokrytý v Old Bay Spice alebo krabie koláč naplnený starým korením. S jedným z nich nemôžete pokaziť.

LP Steamers sa nachádza v Locust Point, susedstve južne od centra Baltimoru. LP naparuje malé miesto na rohu, ktoré podáva dokonale korenené, dokonale uvarené kraby v Marylande. Nebudete sklamaní! Ak ste ešte nikdy nejedli kraby, požiadajte personál o návod, aby si bol istý, že dostanete všetko mäso.

Faidley’s sa nachádza na trhu Lexington Market, ktorý má svoju dlhú históriu! Lexington Market má niektoré z najlepších, skutočne konvenčných potravín. Je to gastronómia, ktorá by mala vidieť, umiestnenie zoznamu vedier Foodie! Faidley’s je jedným z najznámejších predajcov na trhu Lexington a z dobrého dôvodu. Majú najlepšie krabie koláče, aké kedy ochutnajte, ruky nadol. Uistite sa, že dostanete krabie koláč z krabieho mäsa a nechajte ich grilovať; Je to najlepší spôsob, ako jesť!

6. Vyskúšajte Graffiti Alley

Baltimore sa stal veľmi umeleckým mestom s niektorými z najlepších umeleckých škôl v okolí, vrátane Mica, vodcu umeleckých titulov. Aj keď je známe, že Baltimoreova populácia má svoje problémy s užívaním drog, umelci Baltimore a majitelia galérií našli spôsob, ako pomôcť; S graffiti uličkami!

Priamo medzi Howard Street a North Avenue nájdete Graffiti Alley. Je pokrytý celým radom farieb a veľkolepých vzorov. Kúzlo za stenou graffiti nie je samotné umenie, ale dôvod, prečo sa to týka.

Týka sa tohonull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Príručka dobrodruhov
Next post Christopher Dodge House: Jeden z mála historických B & B v Providence, Rhode Island