12+ najlepších denných výletov z Bostonu

Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Aké sú najlepšie denné výlety z Bostonu? Mám pre teba príspevok! Boston je brilantne situované mesto, obklopené prímorskými mestami, chladnými plážami a prírodnými zázrakmi. Či už bývate v centre Bostonu alebo na predmestiach, či už cestujete s deťmi alebo sami, je toho veľa, čo vidíte v Massachusetts a ďalej.

A ak je niečo, čo viem ako chrbát mojej ruky, sú to výlety v Bostone – tie, ktoré to stojí za to (Newburyport! Providence! Portland!) A tie, ktoré sú zlými nápadmi (ani nemyslia na denné zakopnutie Martha’s Vineyard).

Vyrastal som 20 minút pred Bostonom – konkrétne čítanie – a niekoľko rokov som strávil živým v Bostone ako dospelý. Dnes trávim väčšinu roka v oblasti Bostonu so svojou rodinou. Mám veľké šťastie, že som z Novej Anglicka, ktorá je plná úžasných miest na návštevu, od môjho milovaného Portsmouthu v New Hampshire, do Provincetownu, zábavnej myšlienky Cape Cod.

Zatiaľ čo veľa z týchto výletov v Bostone vyžaduje auto, niekoľko z nich je možné vyrobiť pri verejnej doprave. Čítajte ďalej, aby ste zistili, ktoré denné výlety z Bostonu sú pre vás najlepšie.

Chcel by som oceniť a ctiť Massa-adchu-es-et (Massachusett), Pawtucket, Pokanoket, Wôpanâak (Wampanoag), obyvateľov domorodcov, Pentucket, Abenaki/Abénaquis, Wabanaki a Mohican. Pôda teraz známa ako oblasť Veľkého Bostonu.

Tento príspevok bol naposledy aktualizovaný v marci 2022.

Obsah

Najlepšie denné výlety z Bostonu
Newburyport, Massachusetts
Provincetown, Massachusetts
Portsmouth, New Hampshire
Južné pobrežie Maine
Lexington a Concord, Massachusetts
Rockport, Massachusetts
Newport, Rhode Island
Biele hory, New Hampshire
Portland, Maine
Salem, Massachusetts
Providence, Rhode Island
Cape Cod, Massachusetts*
Deň pláže z BostonBest pláže severne od Bostonu
Najlepšie pláže južne od Bostonu

Deň múzea z Bostonu
Výlety na nákup z Bostonu
Bostonské denné výlety, aby ste sa vyhli

Najlepšie denné výlety z Bostonu

Existuje veľa denných výletov z Bostonu – ale ktoré sú najlepšie? Všetko záleží na tom, čo sa snažíte nájsť ako cestovateľ.

Aké sú najlepšie denné výlety z Bostonu? Moje tri najlepšie výlety v Bostone sú prímorské mesto Newburyport; Provincetown, funky myšlienka Cape Cod; a jedno z mojich obľúbených malých miest, Portsmouth, New Hampshire.

Aké sú najlepšie pláže v blízkosti Bostonu? Severne od Bostonu odporúčam Crane’s Beach v Ipswiche. Južne od Bostonu odporúčam Duxbury Beach v Duxbury.

Aké výlety v Bostone môžete urobiť bez auta? Ak chcete urobiť jednodňový výlet z Bostonu na verejnej doprave, odporúčam prímorské mesto Newburyport vlakom, Foodie City of Portland, Maine vlakom a Fun Cape Cod Town v Provincetowne od spoločnosti Ferry.

Aké sú najlepšie výlety v Bostone s deťmi? Pozrite sa na sochársky park DeCordova v Lincolne, strávte deň v Yorku v štáte Maine alebo si v Duxbury urobte zábavný deň pláže.

Aké sú najlepšie výlety v Bostone v zime? V zime je veľa menších miest v Novej Anglicku v podstate zatvorené. Balím by som sa a navštívil ďalšie rušné, aktívne mesto ako Portland, Maine alebo Providence, Rhode Island.

Je toho veľa, čo treba zvážiť, takže tu sú moje štyri veľké tipy:

Tip č. 1: Nechoďte cez palubu s dennými výletmi zameranými na históriu, ak nie ste do histórie.

Áno, máme veľa úžasných historických miest v Novej Anglicku a veľa cestovných autorov má tendenciu ich neúmerne hrať, ale nie každý je pripravený robiť historický denný výlet po historickom dennom výlete. Viem, že nie som.

Tip č. 2: Nenavštevujte iba ďalšie mestá.

Portland, Portsmouth a Providence sú skvelé, ale ak ste v Bostone, už ste v meste a nemali by ste si ujsť na druhej strane Novej Anglicka: malé mestá a oblasti prírodnej krásy.

Tip č. 3: Udržujte svoje destinácie v rámci dvojhodinovej jazdy.

Ak nie, budete tráviť obrovský kúsok svojej dennej jazdy. Každá destinácia, ktorú tu poskytujem, je v rámci dvojhodinovej jazdy od Bostonu, pričom sa zaznamenala príležitostná výnimka.

Tip č. 4: Uistite sa, že máte ideálnu vlakovú stanicu.

Boston má dve hlavné železničné stanice: North Station a South Station. Vlaky do severných destinácií odchádzajú zo stanice North; Vlaky do južných destinácií odchádzajú z južnej stanice. K dispozícii je tiež stanica Back Bay, ktorá je prvou zastávkou po South Station, takže ak bývate okolo Back Bay, môžete tam len naskočiť do vlaku. Autobusy odchádzajú z autobusu South Stationnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next post 5 vecí, ktoré musíte vystupovať v Benátkach v Taliansku