AK Monthly Rekapitulácia: Marec 2015

Adventurous Kate pozostáva z pridružených odkazov. Ak s týmito odkazmi uskutočníte nákup, urobím kompenzáciu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Bude tento typ mesiaca niekedy tento mesiac? Som si istý, že sa to stane, nakoniec, avšak nie na dlhú dobu.

Keby som musel online o mesiac, ako aj znova, marec 2015 by to bol. Od Nikaragua po Salvádor do Guatemaly do Spojených štátov, obklopených niekoľkými z najvýznamnejších ľudí, ktorých som kedy spokojný – bolo to také plné, ako aj objavovania, ako aj priateľstva, ako aj krásy.

A je toho veľa, že sa chystám zložiť, o tom, že však chápem, že tu nemôžem spomenúť, aj keď som sa realisticky rozlúčil s politickou kanceláriou pred rokmi … Predpokladám, že budem musieť zachrániť tie šťavnaté trikové príbehy pre príbehy Prípadná spomienka!

Navštívené destinácie

León, Nikaragua

El Tunco, Salvádor

Antigua, Panajachel, Jaibalito, San Marcos, Santa Cruz, ako aj San Pedro, Guatemala

Boston, Reading, ako aj Lynn, Massachusetts

Obľúbené destinácie

El Tunco. Moje skvelé dvojprúdové plážové mesto s čiernymi piesočnými plážami, ako aj dámska noc v inom bare každú noc!

San Pedro. Uvoľnené, bezstarostné mesto s toľko, ako aj prekvapivo skvelé jedlo.

León. Živé, zábavné, ako aj živé – doteraz rýchlo uprednostňovalo mesto v Strednej Amerike.

Vrcholy

Dva hlavné vrcholy tento mesiac, ako aj ja si nedokážem predstaviť, že by som jeden nad druhým postavil, pretože boli rovnako neuveriteľné. Avšak v chronologickom poradí sú tu:

Naše prvé turné! Leif, rovnako ako som vzal dvanásť žien okolo Salvádoru, ako aj Guatemala, ako aj to, že to bolo ešte oveľa zábavnejšie, ako som si kedy myslel, že by to bolo. Pamiatky, prieskum, surfovanie, narodeninové oslavy, plavba na pizzu, blízke priateľstvá, ktoré sme postavili. Tiež: Dvanásť dievčat, žiadna dráma. Vážne. Ako presne sa to často stáva?

Obrázok: CAM, ako aj prenos

Neskôr v mesiaci som poskytol záverečnú hlavnú myšlienku na samite Women na Travel Summit v Bostone. Mojou témou bola rodová nerovnosť v priemysle blogov o cestovaní a prejav prešiel veľmi dobre. Celý seminár bol vynikajúci, prinútil ma prehodnotiť veľké množstvo toho, čo vystupujem na svojich cestách, rovnako ako som bol ohromený, aby som uspokojil tak veľa mojich dlhoročných čitateľov.

Dokonca aj bez zahrnutia žien, ktoré som spokojný s Wits 15, ma tento mesiac uznali viac návštevníkov ako akékoľvek mesačné obdobie. Mnoho z nich bolo v San Pedro v Guatemale!

Výziev

Ploštice! Áno, dopadlo sa to znova (úplne sa mi to stalo v Čiernej Hore). Tentokrát som bol v podstate oveľa viac chladený. Objavili sa pomocou hostela v Leóne; Keď som povedal personálu, trvali na tom, že mám iba uhryznutie komárov. Ha. Bez šance. Skončil som dobre – keď som sa ukázal v El Tunco, moje uhryznutia boli takmer preč.

Tento mesiac som tiež stratil svoju hlavnú debetnú kartu v El Tunco. Nemý, najmä vzhľadom na to, že to presne narušilo, koľko peňazí by som si mohol každý deň vziať (a Leif, ako som musel zaplatiť veľa našich predajcov výletov v hotovosti). Rovnako ako predpoklad, čo … Leif stratil aj svoju hlavnú debetnú kartu. Takže obaja využívali naše obmedzené záložné debetné karty, ako aj keď sme boli v poriadku, je to zážitok, ktorý nechcem opakovať!

Je smutné, že polovica žien v našej skupine dostala otravu jedlom v určitom okamihu počas cesty. Dá sa to očakávať, najmä ak sa vaše brucho nevyužíva na cestovanie v etablingovom svete, ale cítil som sa pre nich strašne. Na sklade na vyvíjanie liekov, ako aj medzi ich vydávaním a niektorými ďalšími lekármi, všetci sa zotavovali relatívne rýchlo.

(Všetky tie kokosové orechy tiež pomohli! Sú to najlepšie na pitie, keď ste dehydratovaní.)

Najvýznamnejší príspevok

10 najlepších bezpečnostných nápadov pre ženy-Moje absolútne 10 preferovaných nápadov na bezpečnosť cestovania-nevyhnutné pre ženy, ktoré sa musia prečítať pre ženy.

Ostatné príspevky

Ometepe: Vo vnútri sopečného ostrova Nikaragua – mimoriadne zvláštne miesto v Nikarague, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Útek do Laguny de Apoyo – Môj preferovaný denný výlet sa plával v tomto toastovom sopečnom jazere!

Vyhýba sa na Bit Corn Island – vynikajúci bitový ostrov v Karibiku na pokraji výbuchu.

Nažive v Leóne, Nikaragua: Mesto transformácie – najchladnejšie mesto, v ktorom som doteraz v Strednej Amerike. Páčilo sa mi to tu.

(Môžete presne povedať, ako sa mi páči Nikaragua?)

Novinky, ako aj oznámenia

Pamätáte si, keď som zložil z blogu, ktorý sme si dali v Španielsku takmer pred tromi rokmi? Pripojím sa k Bloghouse ako mentor, keď opäť – tentokrát v Milwaukee! Bloghouse je viacdňový workshop, ako aj mentorská relácia vytvorená s cieľom poskytnúť spisovateľom začiatku, ako aj spisovateľov blogov o cestovaní, zručnosti, ktoré skončili profesionálmi. Budem sa mentorovať spolu s CAnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 Úžasné destinácie v Anglicku, Spojené kráľovstvo, aby ste sa dostali na kajaku
Next post 10 najlepších vecí, ktoré sa môžete vystupovať v japonskom Kanazawa [s navrhovanými zájazdmi)